Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Aquael

Velikost balení
Cena
-

Aquael - značka vytvořená s vášní

Společnost Aquael je prodejcem akvaristických produktů již více než 30 let. Velké zkušenosti a vůle k neustálému rozvoji přispěly k účasti na mnoha oborových akcích. Díky nim značka propaguje své výrobky a podporuje řadu zoologických zahrad. Společnost čerpá inspiraci z přírody, aby vytvořila jedinečný prostor připomínající přirozené prostředí pro ryby. Je to nejen bezpečné řešení pro ryby, ale také krásná dekorace každé domácnosti. Sehraný tým Aquaelu navíc tvoří lidé, kteří pracují s vášní a oddaností zvířatům. Nabídka značky v internetovém obchodě Max & Mrau zahrnuje specializované krmivo pro ryby, funkční příslušenství pro akvarijní vybavení, čisticí přípravky, ale i zajímavé dekorace a mnoho dalších produktů pro akvaristiku.

Vše pro akvárium

Společnost Aquael nabízí širokou škálu akvarijních produktů za atraktivní ceny. Max a Mrau oceňují společnosti, které nabízejí kvalitní a zároveň levné zboží, a proto chtěli některé z výrobků představit svým kolegům zlatým rybkám a bojovníkům. Vzhledem k bouřlivému kamarádství se rybář rozhodl otestovat polovinu výrobků sám a o zbytek se postarala zlatá rybka. Max a Mrau testy bedlivě sledovali. Ryby, ačkoli to neřeknou, doporučují jak jednotlivé doplňky, tak celé akvarijní sady.

Akvarijní filtry Aquael

Základem pro zřízení akvária je zajištění vhodné filtrace vody. Takové zařízení zvyšuje obsah kyslíku ve vodě, což přispívá k zajištění bezpečných a vhodných životních podmínek pro ryby. Zařízení také pomáhá zabránit vzniku obrovského množství řas, které by ani ten nejšetrnější lapač řas nedokázal odstranit. Akvarijní filtry Aquael proto zaručují bezpečnost ryb a křišťálově čistou vodu. Filtry jsou k dispozici v externím a interním provedení. Jedná se o účinná a úsporná zařízení, která stojí za pozornost.

Krmivo pro ryby

Čas na výrobky, které milují zejména Max a Mrau. Ačkoli se jejich chutě od rybiček mírně liší, přesto s potěšením sledovali okamžik, kdy stonožka i zlatá rybka snědly speciální potravu pro svůj druh. Mezi speciální produkty patří barvicí krmivo, které dodává rybám, jako jsou koi kapři, zlaté rybky a okouni, jasnou a jedinečnou barvu (zejména žlutou, oranžovou a červenou). To už dokázal přítel našich hrdinů - zlatá rybka, jejíž šupiny se ve vodě krásně třpytí - jako diamanty, přesně jak si to vždycky vysnila. Sortiment zahrnuje také krmiva, která podporují zdraví ryb a jejich trávicí procesy a chrání je před vnějšími vlivy. Kromě toho je krmivo k dispozici ve formě plovoucích tyčinek nebo klacíků, aby se zlaté rybky i mnohonožky mohly volně krmit.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel