Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Animonda

Velikost balení
Cena
-

Animonda - jídlo vytvořené s vášní

Klíčem ke zdravému životu každého domácího mazlíčka je pestrá strava bohatá na vitamíny. Krmivo Animonda, vyráběné s vášní a péčí o zdraví každého domácího mazlíčka, ocenil znalec dobré chuti Max i jeho kočičí kamarád Mraua. Oba živě reagují na zvuk naplněné misky. Po dni plném bláznivých her a dlouhých procházek si rádi odpočinou ve společnosti svého oblíbeného jídla. S plným a zdravým bříškem se můžete natáhnout na svou oblíbenou pohovku. Animonda nenabízí jen zajímavé chutě a rozmanité svačinky, ale také složení bohaté na minerály a plnohodnotné bílkoviny. Proto mají naši hrdinové sílu pokračovat ve hře a zábavě. Následujte jejich příkladu a darujte svému mazlíčkovi výrobky z jejich široké nabídky!

Zdravé svačiny Animonda

Animonda je odborníkem na vyváženou stravu pro mnoho domácích zvířat. Max vždy dychtivě chroupe pamlsky a několik minut olizuje misku. Tato německá společnost byla založena v roce 1991 a od samého počátku se snaží, aby každý její výrobek splňoval všechny standardy kvality a dobrého vkusu. Max oceňuje, že na každém balení krmiva Animonda je jasně a poctivě popsáno složení jeho jídla. Navíc je každá svačinka vyrobena z přírodních surovin, které vznikají pod dohledem odborníků. Právě oni vědí, co je pro Maxe a jeho přátele nejlepší. Lidé, kteří se na výrobě podílejí, jsou sami majiteli domácích zvířat a každý den se starají o blaho svých svěřenců.

Krmivo, pamlsky a doplňky

Max si pochutnává na křehkém jehněčím mase s bramborami, které mu dodává lesk na srsti, ale také skvěle prospívá jeho kondici. Pochutná si také na kuřecím a hovězím mase. Díky širokému a rozmanitému výběru jídel si váš mazlíček může každý den pochutnat na jiné nabídce. Mokré krmivo od společnosti Animonda má také suchou verzi, která neobsahuje sóju ani lepek. To umožňuje psům s citlivým žaludkem vyváženou stravu. Tyto potraviny jsou bohaté na velké množství bílkovin, obsahují vlákninu a přidané minerální látky, které jsou potřebné pro správnou funkci trávicího systému. Max ho rád okusuje během dne jako malou svačinku.

Cat's delicatessen

Když Max vyběhne na procházku, jeho mrštný kamarád Mrau se také vrhne na misku plnou pamlsků. Animonda nabízí také širokou škálu mokrých krmiv pro kočky. Mrau si oblíbil zvěřinu a exotické krevety. Jeho kočičí kamarádi si naopak pochutnávají na klokaní misce a žvýkají lehce stravitelné suché krmivo pro kočky, které prošly kastrací během dne. Animonda vyrábí také specializované krmivo pro zvířata s cukrovkou, selháním ledvin nebo obezitou. Každý si tedy najde něco pro sebe. Všichni domácí mazlíčci budou rádi, když budou mít ve svém jídelníčku produkty Animonda. To jejich majitelům vykouzlí úsměv na tváři.

pixel