Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Alpha Spirit

Velikost balení
Cena
-

Alpha spirit - zdravý zdroj energie

Max je tak trochu potížista a potřebuje spoustu energie, aby mohl plnit všechny své psí povinnosti. K tomu přispívá naše pečlivě vybrané krmivo Alpha Spirit, které Maxovi pomáhá udržovat dobrou kondici každý den. To vše díky množství vitamínů a minerálů, které jsou v jeho jídle obsaženy. Za zmínku stojí, že značka do svých výrobků nepřidává obiloviny, které se nedoporučují psům žádného plemene. Díky tomu je Alpha Spirit lehce stravitelným přípravkem, který je v těle vašeho domácího mazlíčka dokonale asimilován. Díky tomuto jídlu má Max tolik energie, že si může celý den volně hrát se svým kamarádem Mrauem!

Ve zdravém jídle zdravý duch

Alpha Spirit je potravina vyráběná španělskou společností Polígono Industrial Saprelorca. Na trhu vyniká nadprůměrným složením, které Max vyčenichal už z dálky. Vysoký obsah čerstvého masa, které tvoří 85 % pokrmů, zaujme každého majitele. Aby bylo zajištěno zdraví a bezpečnost psů, spolupracuje Alpha Spirit pouze s místními dodavateli a získává od nich většinu přírodních surovin, které jsou následně použity v krmivu. Na celý proces jeho tvorby dohlíží moderní technologie a kvalifikovaní odborníci. Společnost nabízí pamlsky v polosuché a suché formě, které je často nutné před Maxem skrýt. Tenhle žrout má vždycky chuť na další porci oběda.

Alpha Spirit - Vlčí apetit

Značka dbá na to, aby její výrobky byly té nejvyšší kvality. Její myšlenkou je, že každý pes by měl jíst stejně jako jeho předkové. Proto má Max po každém jídle opravdovou vlčí chuť, díky které se může po zahradě pohybovat jako král svého dvorku. Potraviny Alpha Spirit neobsahují žádná barviva ani konzervační látky a všechny složky pocházejí z přírodních a ověřených zdrojů. Ke konzervaci potravin se používají bylinky, jako je tymián a rozmarýn. Tento jedinečný výrobek je vhodný pro psy všech plemen a věkových kategorií. Alpha Spirit je hypoalergenní, takže se nemusíte obávat o pohodu svého mazlíčka.

Lahodná svačinka pro každého domácího mazlíčka

Alpha Spirit má rozsáhlý sortiment, který zahrnuje potraviny a občerstvení, které Max ocení. On sám miluje vyvážená jídla, po kterých se nejen cítí lépe, ale také krásně vypadá. Značka vybírá své složky podle indexu Human - Grade. To znamená, že k výrobě potravin byly použity suroviny, které by mohl strávit i člověk. Max to díky svému velkému nosu vycítí, a proto si nikdy nešťourá v jídle. Krmivo pro psy Alpha Spirit je skvělou volbou pro majitele, kteří si cení zdraví svých svěřenců. Náš hrdina ji sám doporučuje všem svým přátelům, kteří při pohledu na výrobky této značky vesele vrtí ocasem!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel