Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Adventuros

Adventuros - masové pochoutky pro psy

Řada pamlsků Adventuros od společnosti Purina, vytvořená s ohledem na psí průzkumníky, přiměje vašeho milovaného mazlíčka spokojeně vrtět ocasem. Pochoutky se dodávají ve třech příchutích a formách - proužky, nugety a tyčinky. Výrobek je ideální jako drobnost mezi jídly, ale lze jej použít i jako odměnu při tréninku. Je to dobrý způsob, jak přimět i líné domácí mazlíčky k aktivitě! Směs divokých chutí potěší chuťové buňky vybíravých gurmánů, kteří si je budou vychutnávat bezezbytku. Dopřejte svému psovi to nejlepší, je přece členem vaší rodiny!

Čas na svačinu

Domácí mazlíček naší společnosti - Max miluje procházky na nedalekou louku, kde může aportovat a setkávat se se svými čtyřnohými kamarády. Přestože pes miluje venkovní aktivity, ne vždy se mu chce trénovat. Pak musíme vytáhnout "eso v rukávu" v podobě jeho oblíbených svačinek. Je to takový gurmán! Protože v poslední době testuje pamlsky z řady Adventuros, sáhli jsme po nich. Max má nejraději zvěřinovou příchuť, ale chutnají mu i zvěřinové a buvolí verze.

Divoké chutě

Dobrodružné pamlsky neobsahují umělá barviva a jejich masová vůně povzbuzuje chuť k jídlu a činí je neodolatelnými pro každého psa. Drsná struktura a nepravidelné tvary jsou pro zuby skvělé. Buvolí tyčinky, zvěřinové proužky nebo nugetky z divočáka? Originální chuť bude vaše mazlíčky lákat, zatímco nízký obsah tuku a dobré složení zaujme majitele. Výživná svačinka na hraní a trénink!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel