Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Acana

Velikost balení
Cena
-

ACANA - krmivo pro psy a kočky

Každý z nás ví, že základem vývoje našich domácích mazlíčků je správně zvolená strava. Max a Mrau jsou skuteční gurmáni, kteří si pochutnávají na těch nejlepších a nejchutnějších potravinách od renomovaných výrobců. Oba milují masová jídla. Když ucítí vůni ACANA jídla, neminou ji lhostejně. Mísa je až po okraj naplněna masem vybraným podle zásad WholePrey™. Max tuto masitou směs s chutí zhltne. Výrobce nabízí krmiva pro psy a kočky všech věkových kategorií bez ohledu na plemeno. Receptura každého z nich byla vyvinuta po pečlivém výběru produktů. O kvalitě svědčí řada ocenění, která potraviny ACANA získaly v různých částech světa.

Kompletní výživa

Charakteristickým rysem značky ACANA je promyšlený výběr ingrediencí. Krmiva jsou vyráběna v kanadské provincii Albert za podpory ověřených dodavatelů. Regionální rybáři a zemědělci dodávají pouze čerstvé produkty. Ve složení potravin je nejdůležitější položkou maso. Nabízí například ryby z volné přírody, čerstvou drůbež, syrové jehněčí a vepřové maso a vejce z volného chovu. Kromě vysokého obsahu masa obsahuje krmivo také přírodní složky, jako je dřeň, chrupavky a orgány, které jsou bohaté na důležité vitamíny a minerály. Zelenina a ovoce jsou také zdrojem vitamínů. Po takovém jídle bude mít váš mazlíček dostatek energie a síly na hraní.

Suché krmivo pro psy

Výrobce připravil čtyři řady krmiv, takže si snadno vyberete to pravé pro svého mazlíčka. Můžeme rozlišovat: ACANA Classics, která je vhodná jak pro štěňata, tak pro seniory; ACANA Heritage s mnohem vyšším obsahem masa. Dobře se hodí pro psy s nadváhou nebo aktivní domácí zvířata, jako je Max. K dispozici je také ACANA Regionals. Jeho složení zahrnuje až 70 % čerstvých masných surovin od regionálních dodavatelů. Pokud má váš mazlíček citlivější žaludek nebo se potýká s potravními alergiemi, je skvělým řešením řada ACANA Singles, která je k dispozici ve třech variantách příchutí. Sortiment zahrnuje také výživné pamlsky pro psy.

Krmivo pro kočky

Masová jídla nelákají jen psy, jak může potvrdit naše kočka Mrau. Miluje také chutné pokrmy této kanadské značky. Misku s jídlem vyprázdní během okamžiku. Pro kočky všech plemen je vhodným krmivem ACANA Regionals, které obsahuje až 75 % masa. Žádná kočka nepohrdne takovým výběrem lahodných ingrediencí, zejména Mrau, který je známý jako milovník všech rybích pochoutek. Kromě nutričního hlediska přispívá krmivo k dobré kondici, lesklé srsti a zdravému vzhledu kočičí kůže. To vše díky vitamínům obsaženým v čerstvých surovinách.

pixel