Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

8in1

Velikost balení
Cena
-

8v1 - v souladu s povahou vašeho domácího mazlíčka

Náš odborník Max je zastáncem starého přísloví, že: "žaludkem do srdce". Jeho chuťové buňky si získaly výrobky značky 8v1, která se specializuje na dodávání zdravých a výživných svačinek. Její motto zase říká: "Milujeme zvířata, respektujeme jejich přirozenost." Proto jsou všechny nabízené produkty vytvořeny s ohledem na zdraví a pohodu každého domácího mazlíčka. Pečlivě vybrané ingredience a neustálý výzkum a inovace nám umožňují uspokojovat přirozené potřeby psů. Max se přesvědčil, že pamlsky 8v1 a další výrobky si získaly srdce nejen jeho čtyřnohých přátel, ale i jejich majitelů. Zakoupením výrobků z jejího sortimentu si mohou být jisti, že svým mazlíčkům poskytnou potřebné ingredience a budou se náležitě starat o jejich každodenní péči.

Zdravé a výživné pochoutky

Křupavé pamlsky od 8v1 jsou jedním z nejlepších způsobů, jak odměnit hladového Maxe. Nejenže potěší svou jedinečnou přírodní chutí, ale jsou také prospěšné pro jeho zdraví. Mají nízký obsah tuku, jsou lehce stravitelné a neobsahují cukr ani umělé konzervační látky. Společnost 8in1 nezapomněla na zvířata s bezlepkovou dietou. Snacky jsou obohaceny o vitamíny a minerály, které podporují vývoj vašeho psa. Široká škála příchutí a tvarů umožňuje každému majiteli vybrat pro svého mazlíčka ten správný pamlsek. Takový pamlsek se stane účinnou pobídkou při každodenním tréninku.

8v1 - ten správný doplněk pro vašeho domácího mazlíčka

Max si je dobře vědom toho, že zdravá a vyvážená strava ne vždy stačí k tomu, aby tělu dodala všechny potřebné živiny. Někdy je nutné užívat doplňky stravy na podporu růstu a vývoje vašeho zvířete, stejně jako na stav jeho kloubů, kůže a srsti. Společnost 8in1 neustále zkoumá potřeby domácích zvířat, aby jim mohla poskytnout multivitamínové tablety. Receptury, které vyvinula, pomáhají majitelům pečovat o zdraví a pohodu jejich domácích mazlíčků. Psi potřebují určité složky v různých fázích svého vývoje. Proto společnost 8v1 nabízí doplňky stravy pro štěňata, dospělé psy a psí seniory.

Správná péče a hygiena psa

Společnost 8in1 si je dobře vědoma toho, že kromě správné výživy je pro dobré zdraví vašeho domácího mazlíčka zásadní také správná hygiena. Proto společnost 8v1 nabízí řadu produktů, které pomáhají majitelům účinně pečovat o jejich psy na denní bázi. Šampony této značky mají správnou úroveň pH pro psí kůži a zajišťují dokonale hebkou srst. Na druhou stranu se speciální čisticí polštářky do uší osvědčí jako spolehlivé řešení, a to i pro takové odpůrce tohoto postupu, jako je náš Max. Na druhou stranu si noví majitelé štěňat nedokážou představit, že by se naučili čistotě bez použití extrémně savých absorpčních podložek odolných proti roztržení.

pixel