Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

zuby

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Příchuť
Cena
-

Péče o kočičí zuby

Mrau je na svůj úsměv rozhodně přecitlivělý. Díky každodenní péči o zuby potěší svým dokonalým úsměvem nejednu kočičí samici. Při péči o kočku je důležité nezapomínat na pravidelné čištění zubů. Společnost Mrau pečlivě otestovala a vybrala kartáčky, zubní pasty, pamlsky a osvěžovače tlamy, díky nimž se čištění zubů našich mazlíčků stane snadnou rutinou. Široká nabídka produktů umožní vašemu mazlíčkovi těšit se z pěkných zubů a příjemné vůně tlamy. Předchází také nejrůznějším stavům, které mohou způsobit bolest našeho domácího mazlíčka. Jak víme, společnost Mrau experimentuje pouze s vysoce kvalitními výrobky, a proto připravila návrhy pouze od renomovaných výrobců.

Co na zuby vaší kočky?

Asi neexistuje domácí zvíře, které by odmítlo sníst chutnou svačinu. Proto společnost Mrau nabízí širokou škálu pamlsků, které pomáhají udržovat zuby koček v perfektním stavu. Bohaté složení pamlsků obsahuje mimo jiné chlorofyl, který obohacený o fluorid odstraňuje nepříjemný zápach z kočičí tlamy a navíc posiluje zuby. Pamlsky obsahují také obiloviny, minerální látky, oleje, tuky a maso. Kromě toho, že zaručují svěží dech, zabraňují tvorbě zubního kamene a bakterií. Zničené a nemocné zuby mohou být příčinou mnoha infekcí a onemocnění, proto se vyplatí pečovat o zdravý chrup vaší kočky. Společnost Mrau má velmi vytříbený smysl pro chuť, a proto se její výrobky vyznačují nejen speciálními léčivými a čisticími vlastnostmi, ale také vynikající chutí a složením, které kočky milují. Pro kočky jsou ideální svačinkou mezi jídly.

Osvěžovače a zubní pasty na čištění zubů koček

Obzvláště komplexní péči o zuby koček zaručuje pravidelné používání zubní pasty. Zubní pasta zabraňuje tvorbě bakteriálního plaku a zubního kamene, což vede ke svěžímu dechu. Domácí mazlíčky potěší lahodná masová chuť výrobku, která umožňuje snadné nanášení zubní pasty na zuby. Nezapomeňte svého mazlíčka na přípravek zvykat jemně a postupně. Osvěžovače ústní dutiny pro domácí zvířata se velmi snadno aplikují. Usnadňují udržování správné ústní hygieny a čistoty zubů vašeho domácího mazlíčka. Díky optimálnímu obsahu vápníku zabraňují tvorbě zubního kamene na zubech vaší kočky.

Krmivo pro kočky, které pomáhá pečovat o zuby vaší kočky

Kromě mnoha pamlsků a předmětů pro péči o kočičí chrup jim můžeme dát jedno z krmiv pro kočky vybraných společností Mrau, jejichž speciální složení pomáhá udržovat kočičí tlamu v dobrém stavu. Tato krmiva se kromě svých léčivých vlastností vyznačují i chutí, kterou Mrau oceňuje a která uspokojí i ty nejvybíravější kočičí jazýčky. Naši čtyřnozí přátelé budou s chutí jíst potravu, která jim zajistí zdravé zuby a zabrání nepříjemnému zápachu z tlamy.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel