Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

zuby

Značka
Další výrobky
Cena
-

Každý majitel čtyřnohého psa si bezpochyby přeje, aby byl šťastný a zdravý. Aby mohl bez zábran vyjadřovat své emoce, měli bychom se starat o krásné a zdravé zuby našeho psa. Max má obzvlášť rád misku plnou jídla nebo novou hračku, kterou může žvýkat - k tomu ale potřebuje silné a zdravé zuby, o jejichž hygienu sám není schopen pečovat, i když, jak zdůrazňuje, kdyby mohl, systematicky by je ošetřoval, zejména proto, že možností je opravdu mnoho a některé z nich jsou mimořádně chutné. Pravidelné čištění zubů snižuje množství bakterií v ústech, zabraňuje tvorbě zubního kamene a umožňuje zachovat plnochrupost po mnoho let.

Pamlsky pro zdravé zuby psů

Maxovy zubní pamlsky jsou zdaleka jeho nejoblíbenějším způsobem péče o ústní dutinu. Doporučuje zejména ty ve formě velkých sušenek - kdo by si pomyslel, že zubní péče může takhle chutnat? Dalším oblíbeným krmivem, které vašim mazlíčkům zajistí svěží dech a bělejší zuby, navíc obsahuje důležité minerální látky a zabaví je alespoň na několik psích minut, jsou žvýkací kosti s příchutí. Pochoutky mohou mít různé příchutě, například buvolí, rybí nebo kuřecí maso. V této kategorii najdete široký výběr dentálních pamlsků pro vašeho psa - v mnoha příchutích, tvarech a také v baleních o různých hmotnostech, takže si můžete vybrat nějaký výrobek pro svého mazlíčka na vyzkoušení, a když zjistíte, že vašemu čtyřnohému příteli chutnal, můžete snadno najít větší balení.

Zdravé psí zuby s žvýkacími pomůckami

Žvýkačky slouží především jako pomůcka, která psa na dlouhou dobu zaměstná a zároveň mu poskytne aktivní zábavu. Ne každý však ví, že mohou mít také pozitivní vliv na zuby a dásně psa. Žvýkání je přirozeným instinktem psa, a to i proto, že masíruje dásně - správné pomůcky odvedou pozornost psa od bot, kabelů a dalších předmětů, které nejsou určeny pro vašeho mazlíčka. Kousátka této kategorie jsou ideální pro hraní se psem, ale mají také specializované funkce, jako jsou například výstupky, které masírují dásně psa. Dalšími prvky, které mohou mít žvýkací pamlsky pro psy, jsou příchutě, například máta - ideální pro osvěžení dechu vašeho psa.

Zubní kartáček a pasta pro Maxovy zdravé špičáky!

I když má Max nejraději, když mu v ústech přistane nějaké chutné jídlo, nezapomíná, že čištění zubů je nezbytné, pokud chce mít krásný a především zdravý úsměv - bez zubního kamene a bez onemocnění dásní. V této kategorii najdete mnoho zubních past určených výhradně pro psí patro, stejně jako výběr zubních kartáčků s různými koncovkami - například masážními nebo přizpůsobenými předním či zadním zubům. Je dobré, aby si váš pes na hygienické čištění zubů zvykal již od útlého věku. Ačkoli Max zpočátku nebyl přesvědčený, nyní si čištění zubů velmi užívá - psí zubní pasta má obvykle neutrální chuť a masírování dásní je pro něj opravdu příjemné.

pixel