Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

zdraví kočky

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Příchuť
Cena
-
 Zdraví

Výrobky vhodné pro zdraví vaší kočky

Mrau absolvuje všechna běžná vyšetření u veterináře s výbornými výsledky. Kromě správné stravy mu pomáhají produkty, které jsou pro zdraví kočky prospěšné a které mimochodem osobně otestoval a vybral jako součást sortimentu našeho obchodu. Mrau se tak dělí o to nejlepší se svými koťaty.

Zdravý žaludek a ledviny a podpora trávení

Výrobky vhodné pro zdraví vaší kočky zahrnují specializované krmivo a pamlsky, které chrání ledviny a žaludek a podporují trávicí proces. Do této kategorie patří mimo jiné krmiva určená pro kočky konkrétních plemen, různého věku, ale i pro kočky s různými žaludečními problémy nebo potravinovými intolerancemi. Mrau může osobně potvrdit, že všechny produkty, které jsou v této kategorii zdraví prospěšné, jsou mimochodem lahůdkou pro kočičí chuťové buňky.

Pamlsky, které ovlivňují péči o srst a kůži

Výrobky vhodné pro zdraví vaší kočky často přinášejí mnoho výhod i lidem. Dokonalým příkladem jsou pamlsky, které mají na kočičí srst velký vliv. Mnoho majitelů koček tvrdí, že neexistuje větší potěšení a způsob relaxace než hlazení hebké kočičí srsti. Důležité je také pečovat o kůži kotěte, zejména pokud navzdory svým gaučovým návykům rádo, stejně jako Mrau, chodí po trávě. Přípravky pro péči o pokožku a její ochranu chrání pokožku před parazity a pomáhají zklidnit případné podráždění.

Vitamíny - produkty prospěšné pro zdraví vaší kočky

Mrau vděčí za svou vitalitu mimo jiné pravidelně aplikovaným vitamínům. Tato podkategorie je však mnohem širší, protože mezi produkty, které jsou vhodné pro zdraví kočky, patří také přípravky, které zrychlují metabolismus nebo dodávají tělu cenné živiny. Některé z nich jsou zcela univerzální - pro kočky i psy, proto je Mrau užívá společně se svým přítelem Maxem.

Výrobky vhodné pro zdraví vaší kočky – péče o oči a uši

Mrau, navzdory své rebelské duši, dobře ví, že produkty, které jsou dobré pro zdraví koček, zejména pro péči o oči a uši, jsou nezbytnou součástí sortimentu. Správné přípravky ochrání vaše kotě před možným podrážděním, infekcemi a umožní mu lépe slyšet a vidět. Oba tyto smysly jsou pro kočky velmi důležité.

Přípravky pro zdravé zuby

Mrau je na svém sídlišti skutečným Casanovou a žádná kočka neodolá jeho kouzlu. Částečně proto, že náš kočičí expert i přes svou žravou povahu přikládá zdravým zubům a bezvadnému kočičímu úsměvu velký význam. K tomu napomáhají i speciální pamlsky v kategorii "Výrobky vhodné pro zdraví vaší kočky" pro čištění a péči o kočičí chrup. Než se vydá na rande, Mrau nás občas požádá, abychom mu pomohli s ústním osvěžením, které se mu velmi líbí a které také umístil do našeho obchodu.

Sedativní přípravky

Dalšími produkty vhodnými pro zdraví vaší kočky, tentokrát převážně psychické, jsou uklidňující přípravky. Mrau si vybral ty, které mu nejvíce pomáhají při stresujících návštěvách veterináře, které nemá příliš v oblibě. V závislosti na preferencích vašeho kočičího přítele jsou produkty k dispozici ve formě tablet, speciálních obojků nebo lahodných pamlsků.
pixel