Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

vzdělávací hračky pro psy

Značka
Životní fáze
Cena
-
Velikost balení

Max se považuje za mimořádně inteligentního psa. Podle něj za všechno mohou dobré geny a vrozený talent. S tímto názorem nesouhlasíme, ale musíme přiznat, že výchovné hračky pro psy byly v Maxově životě přítomny od prvních štěněcích měsíců. Náš expert neodolal pamlskům ukrytým v hrách, takže se nevzdával a řešil hádanky, dokud se mu to nepodařilo. Vzdělávací hračky pro psy jsou skvělým způsobem, jak trénovat jejich inteligenci. Zároveň mohou tyto hračky v případě velmi savých psů poskytnout opatrovníkovi určitý oddech, během něhož se jeho svěřenec nebude dožadovat hlazení, venčení, hraní s míčkem, pamlsků a tahání za provázek. Vzdělávací hračky pro vašeho psa jsou proto investicí do jeho důvtipu a vašeho volného času. Ujišťujeme vás, že Max vybral ty nejlepší.

Jak vzdělávací hračky pro psy motivují k intelektuálnímu úsilí?

Již mnoho let před vznikem Pavlovovy teorie chování si lidé uvědomovali principy psí povahy. Nic nemotivuje domácího mazlíčka ke cvičení lépe než milované pamlsky nebo, v případě některých jedinců, v podstatě jakýkoli druh potravy, který dokáže psí žaludek strávit. Vzdělávací hračky pro psy využívají právě této slabiny. Výcvik je tedy možný již od prvních měsíců života štěněte.

Vzdělávací hračky pro psy - obdoba stolních her

Způsob fungování vzdělávacích hraček pro psy lze přirovnat ke stolním hrám. Rozdíl je v tom, že vzdělávací hračky pro psy jsou individuální hry, při kterých účastník vyhrává celý bank. Zdroje motivace se samozřejmě liší, protože v případě lidí jde většinou jen o uspokojení z výhry, zatímco u psa je uspokojena i chuť k jídlu. Vzdělávací hračky pro psy představují systém páček, tlačítek, pantů a zásuvek umístěných na jedné desce. Každá hra je hádankou, protože pouze použití správné kombinace vede vašeho mazlíčka k úspěchu - konkrétně k uvolnění přístupu k pamlsku, který stimuluje čich vašeho mazlíčka a odměna se zdá být ještě blíž.

Vzdělávací hračky pro psy s různými úrovněmi obtížnosti

Max z vlastní zkušenosti ví, že vzdělávací hračky pro psy vyžadují plnohodnotný trénink, a proto do naší nabídky zařadil figurky různých velikostí a obtížností. Ty nejzákladnější mohou být skvělými tréninkovými hračkami, které stimulují vývoj vašeho štěněte. Když jsou pro psa vzdělávací hračky příliš jednoduché, můžete mu poskytnout jiný, složitější model. Koneckonců, odměny by pro psa neměly být příliš snadné a hra by ho měla nutit k úsilí a zároveň trénovat jeho trpělivost. Vzdělávací hračky pro psy jsou jakýmsi oddechem pro lidi, kteří si mohou odpočinout od svého domácího mazlíčka, který pohlcuje jejich pozornost po celý den i noc. Je třeba dodat, že Max pro náš obchod vybral pouze osvědčené, odolné a bezpečné výchovné hračky dodávané renomovanými výrobci psích potřeb.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel