Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

výhodná balení pro psy

Značka
Životní fáze
Velikost psa
Cena
-
Velikost balení
Příchuť

Multipack pro psy

Vyplatí se kupovat krmivo pro psy v multipackách? Jaké potraviny lze zakoupit v sadách? Ukazuje se, že cena těchto potravinových balíčků je velmi příznivá. Multibalení obsahuje nejen suché nebo mokré krmivo, ale dokonce i psí pamlsky nebo specializované krmivo. Pomůžeme vám zorientovat se ve spleti zlatých nabídek.

Výhody nákupu multipacků pro vašeho psa

Vzhledem k tomu, že znáte chuťové preference svého domácího mazlíčka, vyplatí se kupovat krmivo v tzv. multipaccích. Jedná se o sady, které obsahují například suchénebo mokré krmivo pro psa ve větším množství, což se projeví na atraktivní ceně. K dispozici je také komplexní přístup k nákupu psích pamlsků, jako jsou žvýkačky, kosti a dokonce i dentální "tyčinky" na čištění psích zubů. Pro naše veselé společníky jsou dokonce k dispozici specializovaná krmiva ve vícenásobných baleních. Najdete zde tedy takové produkty, jako jsou veterinární krmiva zaměřená například na alergologické problémy našich domácích mazlíčků..

Zásoby krmiva jsou velmi výhodné, protože nemusíte každou chvíli běhat do obchodu, abyste koupili další konzervu nebo balení krmiva pro svého mazlíčka. Nákupem krmiva pro psa ve velké sadě získáte čas i peníze. S ohledem na tyto dva faktory se vyplatí zvolit nákup těchto přípravků v internetovém obchodě, protože pak je to ještě výhodnější. Kromě krmiva pro psy si můžete v sadách pořídit i další produkty, například sáčky na sběr psích exkrementů apod..

Více balení suchého krmiva pro psy

Suché krmivo pro psyv multibalení jsou obvykle dvě nebo více velkých balení psích křupek. Příkladem takové sady je Brit Premium By Nature Adult Large Chicken, což je suché krmivo pro psy velkých plemen (nad 25 kg), balené ve dvou baleních po 15 kg. Balení obsahují potraviny obsahující kuřecí maso z certifikovaných chovů. .

Acana Adult Small Breed 2x6 kg je suché krmivopro dospělé psy malých plemen (12 kg). Čtyřnozí psi v tomto krmivu najdou 60 % plnohodnotných bílkovin a 40 % zeleniny a ovoce. Základem je kuřecí maso, ale obsahuje také ryby, vejce a zeleninu, jako je čočka, hrách, dýně, kapusta a špenát.

Další možností je Suché krmivo pro psy velké s hovězím masem a rýží bez umělých barviv Pedigree Adult 2x15 kg. Toto balení obsahuje složky, které prospívají imunitnímu a trávicímu systému, stejně jako zubům, srsti a kůži vašeho domácího mazlíčka.

Balení vlhkého krmiva pro psy.

Multipack, který obsahuje vlhké krmivo pro psy, je obvykle k dostání v sadách po 4 nebo 6 konzervách. Najdete však i menší sady nebo naopak sady po tuctu či dokonce 30 kusech. Takovou obrovskou sadu nabízí internetový obchod Max&Mrau od společnosti Dolina Noteci. Psí konzervy Premium Adult Mix je sada vlhkého krmiva pro dospělé psy 30x800 g v pěti různých příchutích: krůtí, králičí, jehněčí, volské a kančí..

V nabídce je i menší sada, která se skládá z 12 konzerv, např. Pedigree Adult konzerva 12x400 g. Základem tohoto kompletního krmiva pro dospělé je hovězí maso v želé, obiloviny, minerální látky, vitamíny a rostlinné bílkovinné extrakty. .

Alpha Spirit Adult All Breed Beef & Melon je vlhká konzerva pro dospělé psy všech plemen, balená po 6 baleních po 150 g. Obsahuje především čerstvé hovězí maso, ale také šťavnatý meloun.

Mezi multipacky se objeví i produkty pro nejmenší domácí mazlíčky, jako je Animonda Grancarno Junior hovězí s krůtími srdíčky 6 kusů po 400 g. Toto mokré krmivo pro štěňatas antioxidanty, bez přidané sóji, obilovin a barviv a ochucujících látek.

Balení speciálních krmiv pro psy

Veterinární krmivo pro psyje dalším výživovým produktem, který lze zakoupit v internetovém obchodě ve formě cenově výhodné sady. .

Jako součást tohoto typu specializovaného krmiva můžete uvést Brit Care Endurance Duck & Rice 2x12kg. Jedná se o multibalení hypoalergenního suchého krmiva pro dospělé aktivní psy. Jeho základem je především kachní maso a rýže. Obsahuje vysoký podíl bílkovin a tuků, které mají pozitivní vliv na regeneraci unavených svalů. Tento výrobek je skvělou volbou pro fyzicky aktivní psy. .

Mezi další veterinární krmiva pro psy patří například Brit Care Gain - Free Puppy Salmon & Potato 2x12 kg. Jedná se o dobře stravitelné suché krmivo bez obilovin pro štěně (od 4 měsíců) a pro rostoucího psa (do 12 měsíců). Kompletní krmivo obsahuje hlavně lososa, brambory, sušená jablka, kvasnice, hydrolyzát skořápek a také bylinky a ovoce.

Balíčky pochoutek pro psy

Psí pamlskyje dobré mít vždy po ruce, abyste ocenili snahu svého mazlíčka, odměnili ho za poslušnost nebo dobře naučenou lekci. Nejsou hlavním jídlem, ale doplňkovou stravou. Proto je nejlepším řešením kupovat je v multipacích.

Příkladem takové sady jsou pamlsky pro psy adult Alpha Spirit Adult All Breed Fish Sticks 4x16 Units. Pojme 16 kusů rybích pochutin. Kromě rybího masa obsahuje tato pochoutka také čerstvé kuřecí maso a čerstvá vepřová játra.

Tdalším výrobkem v sadě je párek v rohlíku Maced Hot Dog pro psy - jedná se o 10palcové párky v rohlíku prodávané v balení po 6 kusech. Tyto pochoutky pro psy jsou založeny na přírodních surovinách (sušené hovězí kůže a obiloviny). Pomáhají čistit zuby vašeho psa, zbavují je zubního kamene a pečují o zdraví dásní.

Nákup krmiva pro psy v sadách šetří peníze i čas. Proto se vyplatí využít výhodné nabídky více balení. .

pixel