Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

výhodná balení pro kočky

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Příchuť
Cena
-

Multipack pro kočky

V multibaleních můžete zakoupit suché a mokré krmivo pro kočky a koťata. Ve větších sadách můžete získat také pamlsky pro kočky a dokonce i sáčky na hovínka. Vyplatí se objednávat krmivo pro kočky ve velkém? Které produkty mají dobrý poměr ceny a kvality? Zkontrolovat!

Vyplatí se kupovat kočce produkty ve více baleních?

Krmivo pro kočkymůžete zakoupit jednotlivě nebo se můžete hned zásobit větším množstvím určitého výrobku. V případě druhé možnosti, bez ohledu na to, zda si vyberete suché nebo mokré krmivo, bude nákup obvykle levnější na kus. .

Využití možnosti nákupu zboží ve více baleních šetří nejen peníze, ale i čas. Nemusíte chodit každý den do obchodu, abyste koupili další konzervu nebo hrášek pro svou kočku. Čím více balení si koupíte, tím déle vydrží.

Vyplatí se však rozhodnout se pro větší sady krmiva pro kočky, když známe chuťové preference našeho domácího mazlíčka a víme, že zvíře bude námi objednané produkty s chutí jíst.

Takové balení krmiva pro kočky může být k dispozici v různých množstevních variantách. Někteří výrobci balí do multipacků 4-6 kusů výrobků, jiní tucet nebo dokonce několik desítek (jako v případě sady krmiva pro kočky Mars Whiskas s miskou pro koťata - zde až 48 sáčků po 85 g s vlhkým krmivem)..

Více balení suchého krmiva pro kočky

Suché krmivo pro kočkyv multibalení může být určeno pro běžnou kočku, která se těší dobrému zdraví, ale také pro jedince, kteří se potýkají s různými zdravotními problémy, nebo pro ty, kteří prodělali různé zákroky.

Součástí balení je například suché krmivo pro kočky Taste of the Wild Rocky Mountain, balené ve dvou dvoukilogramových sáčcích. Přísady, jako jsou obiloviny a sója, byly z této potraviny vyřazeny a nahrazeny zdravými náhražkami. Základem tohoto krmiva je kuřecí maso, pečená zvěřina, uzené maso z lososa, hrášek, sladké brambory, taurin, borůvky a mnoho dalších výživných a zdravých složek. Obsah bílkovin je 42 %, tuků 18 %, popelovin 8,3 % a hrubé vlákniny 3 %. Obsah vlhkosti této potraviny je 10 %..

Pokud naopak máme zájem o větší zásobu krmiva pro kočku, která podstoupila sterilizační zákrok, můžeme se obrátit na Fitmin Purity Castrate Chicken Breast. Zde máme multibalení, které se skládá ze čtyř čtyřsetgramových balíčků s kuřecím masem. Je to lehce stravitelná potravina bohatá na minerály, která zpomaluje proces stárnutí, posiluje imunitu a dodává cévám pružnost. Toto suché krmivo pro kočkyse vyznačuje tím, že kromě řepné dužiny, farmářských brambor, zeleného hrášku a kuřecích vajec obsahuje velké množství kvalitního masa. Obsah bílkovin je 35 %, tuků 12 % a popela 7,4 %..

Více balení mokrého krmiva pro kočky.

Mokré krmivo pro kočkyobvykle se dodává v mnohem větších baleních než suché krmivo. Například Alfa Spirit Adult All Breed Salmon se dodává v multibalení 6x85 g. Jedná se o vlhké krmivo prodospělé kočky s lososem, který tvoří až 96 % výrobku. Tato potravina se proto vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, nenasycených mastných kyselin, ale také taurinu.

Výrobce Animonda zase nabízí sadu 6 plechovek 200 g Carny Adult s hovězím masem. Jedná se o vlhké krmivo pro kočky s vybranými kousky hovězího masa (98 %), které je kompletním krmivem. Potravina obsahuje antioxidační sadu Ani-Protect, která má příznivý vliv na imunitní systém, a také vitaminy a minerály. Obsah bílkovin je 11,5 %, obsah tuku 5 % a vlhkost 79 %..

Dvakrát větší sadu (12 plechovek) nabízí značka Kitekat. Mokré krmivo pro kočkys hovězí příchutí má hmotnost 400 g. Je to kompletní jídlo pro mňoukajícího domácího mazlíčka.

Více balení pamlsků pro kočky

Pamlsky pro kočkyjsou produktem, který se vyplatí mít vždy po ruce. Třeba jen proto, abyste svého mazlíčka odměnili, nebo abyste ho prostě jen mile překvapili. .

Kočičí pochoutkyse dodávají také ve vícenásobných baleních. Níže jsou uvedeny některé příklady produktů.

Felix Party Mix 8x60g je "něco k jídlu" pro dospělé kočky. Jedná se o směs lehce stravitelných křupek s masovou příchutí a extra porcí živin. Sáček obsahuje mimo jiné maso a živočišné produkty, ryby, obiloviny, oleje a rostlinné bílkovinné extrakty..

Whiskas Anti-Hairball jsou naopak pochoutky pro kočky v sadě 8 balení po 50 g. Tyto pamlsky se vyznačují křehkým obalem, který obsahuje lahodně měkkou kuřecí náplň. To pomáhá rychleji odstranit chuchvalce chlupů a také snižuje tendenci k jejich tvorbě v budoucnu až o 66 %. Výrobek neobsahuje žádný cukr ani zvýrazňovače, ale obsahuje antioxidanty, vitamíny a minerály..

Vícenásobná balení pro koťata

Svačinky a krmivo pro koťata dostupné také ve vícenásobných baleních. .

V takové větší sadě (6x195 g) můžete koupit pěnu pro koťata Royal Canin Mothet & Babycat Instinctive Mousse. Jedná se o mokré krmivo pro koťatado čtyř měsíců věku, vhodné v období, kdy jsou malá koťata odstavena od krmení kočičí samičkou. Výrobek je vhodný i pro krmení kojících koček. Výrobek obsahuje mimo jiné maso a výrobky živočišného původu, obiloviny, rostlinné bílkovinné extrakty, mléko a výrobky z něj, oleje, tuky a minerální soli..

Pro mírně starší koťata všech plemen doporučujeme multibalení, které se skládá z 6 konzerv po 85 g vlhkého krmiva Alpha Spirit Kittens All Breed Chicken. Jedná se o vyváženou stravu, která má příznivý vliv na fungování všech systémů v těle kotěte a jeho správný vývoj. Obsahuje vysoce kvalitní kuřecí maso (včetně vnitřností, jater a srdce) a složky, jako je lososový olej a sušená vejce. Obsah vlhkosti je 79,5 %, bílkovin 8,9 %, tuku 5,3 % a popela 2,3 %.

pixel