Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

univerzální krmivo pro ryby

Hmotnost balení krmiva pro ryby
Cena
-

Výběr správného krmiva pro ryby může být velmi obtížný a matoucí. Společnost Mrau provedla rozsáhlý výzkum správného krmiva pro akvarijní ryby. Pozorně si prohlédl, jak rychle mizí potrava z vodní hladiny a z krabice. Díky jeho analýze nabízí obchod Max & Mrau nejen specializované, ale také univerzální krmivo pro ryby.

Diferenciace krmiva pro ryby

Před nákupem správného krmiva pro ryby je třeba zvážit několik důležitých věcí. Jedním z klíčových je typ potravin. Na trhu najdete mnoho druhů krmiva, mohou to být pelety, vločky, tyčinky nebo sušené krmivo. Nejoblíbenější jsou vločky, které zpočátku zůstávají na hladině a později klesají ke dnu. Díky tomu jsou ideální pro ryby, které plavou u vodní hladiny, i pro ryby žijící u dna. Granule jsou mnohými považovány za nejúčinnější, zatímco tyčinky napodobují vodní tvory a jsou vhodné zejména pro dravce.

Krmivo pro ryby se liší podle druhu. Při výběru je třeba věnovat pozornost tomu, o jaké druhy vodních obratlovců se jedná. Ryby mohou být masožravé, býložravé nebo všežravé. Některá krmiva zvýrazňují přirozené zbarvení vodních obratlovců a podporují jejich imunitu. V obchodě Max & amp; Mrau najdete uuniverzální krmivo pro ryby, které konzumují všechny druhy. Je to velmi dobré a pohodlné řešení pro ty, kteří mají v akváriu mnoho druhů ryb. Složení bylo vybráno tak, aby byla potravina snadno stravitelná.

Vlastnosti krmiva pro ryby

Nejzdravější potravou pro všechny druhy vodních obratlovců je přirozená potrava. Krmivo pro ryby Universal je vyrobeno z přírodních a zdravých řas spirulina. Mořské řasy spolu s dalšími pečlivě vybranými přísadami zajišťují intenzivní zabarvení a mají pozitivní vliv na imunitní systém. Speciálně zvolená technologie výroby této potraviny zajišťuje velmi vysokou nutriční hodnotu a vitamínovou stabilitu. Kromě toho univerzální krmiva obsahují velmi vysoké množství vlákniny, anabolických látek a stopových prvků. Všechny tyto složky zlepšují metabolismus našich vodních obratlovců a jsou pro ně snadno stravitelné. Kompletní krmiva jsou často obohacena o stabilizovaný vitamin C, který nejen posiluje imunitu ryb, ale také urychluje hojení odřenin a zranění. Společnost Mrau dobře ví, jak důležité je ryby správně krmit. Díky tomu bude akvárium s živými tvory dlouho potěšením a jedinečnou dekorací.

Čistota vody v akváriu

Další klíčovou vlastností krmiva pro ryby je snížení zákalu a vylučovaných znečišťujících látek. Díky důkladným odborným znalostem společnosti Mraua najdete v sortimentu našeho obchodu inovativní potraviny, které svým formátem přispívají k udržení čisté vody. Použití vhodného krmiva pro ryby je zárukou nejen zdravého vývoje našich obratlovců, ale také udržení vhodných životních podmínek a čistoty v akváriu.

pixel