Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

uklidňující přípravky pro psy

Značka
Životní fáze
Velikost balení

Ačkoli je Max velmi statečný pes, není velkým fanouškem silvestrovských ohňostrojů - jejich rachot a hluk ho velmi stresují, a proto používá uklidňující léky, které mu pomáhají cítit se uvolněně a klidně. Ví také, že mnoho jeho psích přátel prochází stejnou situací nebo zažívají silný stres, podrážděnost či strach z jiných důvodů. Návštěva veterináře, jízda autem nebo stěhování? Ne každý pes to snáší dobře, což se projevuje silnou úzkostí a dokonce destruktivním chováním nebo značkováním území. Díky použití přírodních a bezpečných složek vám psí sedativa umožní úspěšně uvolnit vašeho psa. Max otestoval řadu produktů a vybral ty, které podle něj v této kategorii fungují nejlépe a jsou založeny výhradně na přírodních složkách, takže váš pes není ospalý ani uspaný, ale naopak je uvolněný a cítí se bezpečně.

Uklidňující tablety pro psy

Ať už na večeři, při hlučné bouřce nebo v jiných stresových situacích, ideální jsou tablety na uklidnění psů - jejich základem jsou přírodní byliny, jako je meduňka, které uklidňují a uvolňují svaly vašeho psa, takže se již necítí vystresovaný nebo vyděšený. Max doporučuje dávat Psí uklidňující tablety do oblíbených pamlsků vašeho psa - i když nemáte problém s užíváním léků ve formě tablet, přece jenom pamlsek navíc psovi neuškodí, ne?

Zklidňující kapky pro psy

Preparaty uspokajające, jakie zaklasyfikował do tej kategorii Max, mogą występować również w formie kropli. Takie krople uspokajające dla psa pomogą naszemu pupilowi w zwalczeniu silnego stresu, związanego chociażby z wizytą u lekarza weterynarii czy objawiającego się w trakcie sylwestrowej zabawy, która niewątpliwie wiąże się z głośnymi hukami petard. Zklidňující kapky pro psy zwykle aplikowane są na skórę między uszami - uwalniane ze specyfików uspokajających dla psów ekstrakty działają wyciszająco i odprężająco, dzięki nim psiak może się zrelaksować i odpocząć.

Relaxační obojky pro psy

Jednou z možností, kterou lze využít k uklidnění a zklidnění našeho čtyřnohého přítele v pro něj stresových situacích, jsou relaxační obojky. Jejich přírodní účinné látky se postupně uvolňují po dobu 4 až 5 týdnů. b>Relaxační obojek poskytuje vašemu psovi uvolnění a klid. Je také vhodný k zamezení potenciálně agresivního chování v nervózních situacích, které může být také důsledkem silného stresu, v jehož důsledku se váš pes cítí ohrožen. Relaxační obojky jsou velmi pohodlné - měly by být přizpůsobeny obvodu krku psa tak, aby mezi obojkem a tělem psa byl prostor přibližně 2 cm. Díky vylučovaným účinným látkám získá pes pocit bezpečí, zklidní se a uvolní.

pixel