Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

uklidňující přípravky pro kočky

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Cena
-

V životě každé kočky jsou stresující okamžiky, například návštěvy veterináře nebo dlouhé cesty. Abychom našim mazlíčkům takové události usnadnili, představujeme přípravky na uklidnění pro kočky z řady Max & Mrau. Dbali jsme na to, aby jejich složení bylo co nejpřirozenější, a to vše pod vedením Mraua, který schvaluje každý náš výrobek.

Zklidňující přípravky pro kočky - obojek

Obojek pro kočky s uspávacími prostředky je dokonalým řešením pro domácí zvířata, která protestují při pohledu na perorálně podávané tablety a kapky. Kozlík lékařský obsažený v přípravku účinně snižuje příznaky stresu, jako je dotěrné mňoukání a škrábání. Účinky lze pozorovat již hodinu po aplikaci. Lék se nedostává do trávicího traktu, takže je méně invazivní a nezatěžuje játra. A Mrau nás upozornil, že takový obojek zároveň vypadá krásně. K aplikaci přípravku stačí obojek nasadit tak, aby se mezi něj a krk vešly dva prsty. Pak odřízněte přebytečný pásek a máte hotovo - stačí počkat na výsledky.

Zklidňující přípravky pro kočky - sprej

Přirozený uklidňující, relaxační a zklidňující účinek vám snadno poskytne Kočičí uklidňující sprej. Je ideální pro neobvyklé a stresové situace a pomůže vaší kočce je přežít bez úhony. Sprej se aplikuje tak, že se nádobka jednoduše protřepe a nastříká se na místa, kde se kočka chová úzkostně a nepříjemně. Pokud je vaše kočka doma ve stresu, doporučujeme vám aplikovat látku na její oblíbenou deku a hračky.

Zklidňující přípravky pro kočky - tablety

Zklidňující tablety pro kočky s obsahem meduňky jsou ideální při bouřkách a nejrůznějších hlučných událostech. Účinek je patrný do 90 minut po podání. Přípravek lze podávat po jídle i během jídla a jeho složky nemají nepříznivý vliv na funkci organismu. Mrau nemá rád hlučné večírky a návštěvy veterináře, takže si váží všech příprav, které mu pomáhají překonat toto těžké období.

Zklidňující přípravky pro kočky - kapky

Zklidňující kapky pro kočky je mimořádně účinný přípravek s extraktem kozlíku lékařského. Jedna kapka stačí k tomu, aby se vaše kočka cítila klidná až po dobu 1 týdne. Kapky spolehlivě řeší problém agresivity a agresivity. Látka se aplikuje mezi uši. Kočka tak při podávání přípravku nepociťuje žádné potíže a látky nezatěžují trávicí systém. Pokud kotě zmokne v dešti nebo při koupání, doporučujeme ošetření opakovat, aby se účinek nesnížil.

Uspávací prostředky pro kočky - pamlsky

Pro speciální gurmány a vybíravé jedlíky doporučujeme kočičí pamlsky s uspávadlem. Masová chuť malých kroketek bude chutnat všem malým tygříkům a sníží jejich úzkost, což potěší jejich majitele. Jedinečná kombinace přírodních zklidňujících látek, jako je kozlík lékařský, chmelový květ a meduňka, zajistí mimořádně účinný efekt. Mrau miluje chuť těchto malých pamlsků a před každou návštěvou veterináře se po nich s radostí sápe.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel