Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

tašky a batohy pro kočky

Cena
-

Některé kočky jsou extrémně náročné a vybíravé a uspokojit je vyžaduje velké úsilí. To platí pro celou řadu věcí, včetně krmiva, steliva, podestýlky, pelíšků a dokonce i škrabadel. K těmto věcem patří také otázka přepravy kotěte. V mnoha případech pro něj může být nosítko velmi nepohodlné a pro nás málo funkční, protože zabírá místo a váží. Na druhou stranu by nikdo nechtěl riskovat s klasickou taškou. Co tedy dělat, když chceme vzít svého mazlíčka s sebou, ale taška nepřipadá v úvahu a nosítko nutně nosit nechceme, protože půjde o relativně krátkou, příjemnou procházku, kterou nám pravděpodobně znepříjemní? Doposud bohužel nebylo v takové situaci mnoho manévrovacího prostoru. Museli jste zatnout zuby a nosit přepravku, riskovat s taškou nebo nechat kotě doma. S ohledem na tyto případy byly vytvořeny přepravky pro kočky Liletink, které umožňují pohodlné cestování s vaším mazlíčkem pod paží!

Dokonalý doplněk i pro ty nejnáročnější

Náš malý mazlíček Mrau byl od samého začátku nepříliš zvědavý na svět a toužil poznávat a objevovat nová místa. Měli jsme dojem, že jeho přirozeným prostředím je gauč a postel, kde může trávit dlouhé hodiny lenošením, protahováním a vrněním. Několikrát jsme se ho snažili vzít někam s sebou, a proto jsme ho dali do nosítka. Nebylo to však pohodlné ani pro nás, ani pro Mraua, který po krátké době začal mňoukat a dožadoval se, abychom ho pustili. Bylo to pro nás celkem pochopitelné, protože nosič bohužel omezuje spoustu pohybu a viditelnosti, a navíc - co je to pro Mraua za výlet, když během něj nic pořádně nevidí? Po nějaké době jsme se rozhodli, že nemá smysl trápit jeho ani nás, a přestali jsme ho brát na výlety, kromě těch nejnutnějších. To se však časem změnilo. Když jsme se dozvěděli o přepravkách Liletink, řekli jsme si, že to stojí za vyzkoušení, třeba konečně něco zlomí naši nechuť k cestování s Mrauem. Ukázalo se, že nosítko je mnohem lehčí, pohodlnější a funkčnější než přepravka, což vyhovovalo nám i našemu koťátku! Nakonec jsme mohli cestovat, aniž bychom museli neustále zaměstnávat jednu ruku, a Mrau se mohl rozhlížet a lechtat, kdykoli se mu zachtělo!

Pohodlí a bezpečnost

Nosítka Liletink se osvědčí i u těch největších rošťáků, zajistí jejich bezpečnost a zaručí, že z nich náš mazlíček náhle nevyskočí a neuteče. To vše díky tomu, že mají vodítko, které můžeme k našemu mazlíčkovi připnout a nemusíme se obávat jeho případného útěku. Nosítko je konstruováno tak, aby zajišťovalo pohodlí a komfort jak pro zvíře, tak pro jeho majitele. Má široký ramenní popruh, který umožňuje udržet rovnováhu a nepřetěžovat páteř. Je také nastavitelný, takže nosič lze objednat bez ohledu na výšku nebo postavu, protože jeho délku lze kdykoli změnit. Uvnitř najdete také odnímatelné polštářky na suchý zip, které zvyšují pohodlí při cestování a v zimě slouží jako vyhřívací podložka. Pokud si chcete uložit nejdůležitější věci, je zde kapsa, do které se snadno vejde peněženka nebo mobilní telefon. Všechny tyto věci doplňuje jedinečný design, který je mimořádně unikátní, protože nosiče ve stejné barevné a materiálové kombinaci vznikají pouze v několika desítkách exemplářů. Kromě toho se velmi často mění drobné prvky, jako je barva zipů, zipů nebo jiných doplňků.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel