Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

suché krmivo pro ptáky

Značka
Hmotnost balení krmiva pro ptáky
Ptačí druhy
Cena
-

Max a Mrau dobře vědí, jak důležitá je zdravá strava, a to i pro ptáky. Základem pro správný vývoj našich okřídlených zvířat je krmivo vybavené kvalitními produkty rostlinného původu, vitamíny a minerály. Při výběru krmiva je třeba zohlednit mnoho faktorů, včetně druhu a velikosti ptáka.

Jaké krmivo pro ptáky zvolit?

Abyste se o svého okřídleného mazlíčka dobře starali, musíte mu zajistit správné podmínky pro růst a dodávat mu všechny potřebné minerály. Ptačí potrava je velmi rozmanitá. Mrauova hloubková analýza umožnila rozdělit potravu podle velikosti ptáka, věku a druhu. Díky těmto variantám si můžete být jisti, že krmivo, kterým krmíte svého domácího mazlíčka, je pro něj to nejlepší.

Ptačí druhy a krmivo

Každý druh ptáků má své vlastní nutriční potřeby. Majitelé papoušků by měli vybírat nejkvalitnější krmivo v závislosti na velikosti okřídleného zvířete. Specializovaná strava se skládá především ze semen, obilovin a přísad ve formě olejů a tuků, které dodávají všechny potřebné vitamíny a minerály. Jeho složení však závisí na velikosti a druhu ptáka. Krmivo pro kanáry obsahuje mnohem méně živin než krmivo pro papoušky. Na druhou stranu se krmivo pro papoušky značně liší co do velikosti. Bohatství vitamínů a minerálů poskytuje žluté proso, které je z hlediska obsahu nejbohatší. Do některých se přidávají čištěné ústřicové skořápky, které zlepšují funkci žaludečních svalů a zajišťují správnou rovnováhu vápníku a fosforu. Kromě toho je strava ptáků obohacena o zdroje omega-3 mastných kyselin v podobě semen chia. Max a Mrau tvrdí, že každý produkt by měl být vyroben z vysoce vybraných zrn a především by měl dobře chutnat. Sdílíme tento názor a nabízíme potraviny nejvyšší kvality, které díky rozsáhlé kombinaci ingrediencí chutnají každému ptákovi.

Exotičtí a běžní ptáci

Tropičtí zástupci se od běžných liší svou stavbou. Podíl krmiva pro exotické ptáky je přizpůsoben tvaru jejich zobáků. Vysoce vybrané krmivo obsahuje lehce stravitelné složky, jako je lněné semínko a kanárčí semínko, a zlepšuje trávicí systém exotických ptáků.

Prémiové verze krmiva pro ptáky

Prémiové verze krmiva pro ptáky jsou kromě vysoce kvalitních obilovin a semen obohaceny o přírodní pamlsky pro okřídlená zvířata. Patří mezi ně jahody, jablka, mrkev, ananas, banány, meruňky nebo fíky. Díky této rozmanitosti je krmivo pro vaše ptáky nejen velmi hodnotné, ale také velmi chutné. Kvalitní potraviny mohou mít také pozitivní vliv na nervový a imunitní systém. Společnost Mrau zajišťuje, že přídavek makadamových ořechů, para ořechů nebo arašídů doplňuje základní vitamíny, které pták potřebuje ke správnému fungování. Nejlepší krmivo pro okřídlené mazlíčky je navíc bohaté na karotenoidy, které ovlivňují intenzitu zbarvení peří. Používáním vysoce kvalitních krmiv vyvinutých ve spolupráci s odborníky je možné plně pokrýt potřeby každého ptáka a udržet jeho zdraví.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel