Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

substráty a podestýlky pro křečky

Substrát a podestýlka pro křečky patří k základním prvkům správného vybavení těchto drobných tvorů. Náš milovaný hlodavec by měl mít ve svém prostředí zajištěn řádný pořádek a hygienu - je proto nutné dbát na výběr vhodné podestýlky pro křečka, její neustálou výměnu a také věnovat pozornost chování našeho mazlíčka. Vyložení klece vhodným materiálem substrátu zajišťuje nejen správnou hygienu našeho mazlíčka, ale také pohodlí a komfort - křeček tráví v kleci téměř veškerý čas, proto mu musíme poskytnout podlahu přizpůsobenou jeho specifickým potřebám. Je důležité, aby podestýlka a stelivo pro křečky byly co nejkvalitnější, bezprašné a pro našeho mazlíčka zcela bezpečné. Nejlepším testerem pohodlí je samozřejmě Mrauova nesmírně jemná tlapka - pečlivě prozkoumal všechny substráty a vybral ty nejkvalitnější, které podle jeho odborného názoru splňují standardy jeho křeččích přátel.

Pohodlí pro tlapky vašeho křečka

Základní potřeby malých hlodavců nejsou jen otázky potravy a žízně. Neméně důležitý je komfort a pohodlí, které křečkovi poskytuje například správný výběr substrátu. Procházky v kleci, hraní a spaní zahrnují šlapání po podestýlce. Musí být proto velmi kvalitní, aby našemu zvířátku nejen neublížila, ale také mu dala jasně pocítit, že nám záleží na jeho pohodlí.

Hygiena klecí - vysoká savost substrátů a podestýlky pro křečky

Ať už se rozhodnete pro bezprašné piliny, štěrk nebo přírodní podestýlku, každá podestýlka pro křečky by měla zaručit vysokou savost. Náš malý mazlíček by přece neměl šlapat nebo spát na vlhkých pilinách, protože to je nejen nepohodlné, ale může to být i nebezpečné pro jeho zdraví. Pravidelná výměna podestýlky je samozřejmostí, ale mezi těmito úklidovými pracemi musí být také vnitřek klece hygienický a musí splňovat normy pro používání našeho křečka.

Podestýlka pro křečky - piliny

Zajištění odpovídajícího komfortu a pohodlí pro vašeho domácího mazlíčka je bezpochyby prioritou každého majitele těchto okouzlujících hlodavců. Nezbytným prvkem správného vybavení domova křečka je výběr podestýlky. Piliny jsou ideální pro vybavení klece křečka - poskytují pohodlí i hygienu pro vašeho domácího mazlíčka. Takový substrát nebo podestýlku pro křečky je třeba pravidelně vyměňovat, aby si naše zvířátko mohlo užívat šlapání na čistých pilinách.

Dřevěné substráty a podestýlka pro křečka

Choć chomiki to bardzo samodzielne zwierzęta, nie poradzą sobie same z wyborem i regularną wymianą ściółki. Dřevěné substráty a podestýlka pro křečka są niezwykle uniwersalne i charakteryzują się wysoką chłonnością. Nasze maleńkie zwierzątka wymagają bowiem zarówno odpowiedniej wygody, jak i stałego porządku, niedrażniących zapachów i zapewnienia bezpieczeństwa przed ewentualnymi alergiami.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel