Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

substráty a podestýlky pro králíky

Značka
Hmotnost balení

Společnost Mrau odvedla skvělou práci při výběru a testování různých substrátů a podestýlky pro králíky, aby vybrala ty nejlepší. A jak sám říká, s výsledky je velmi spokojen. Existuje mnoho různých druhů výrobků - stelivo, podestýlka, piliny, seno a mnoho dalších. Abyste se v tom všem vyznali, je užitečné znát základní informace o výběru správného podkladu pro danou práci. Náš kočičí specialista přiznává, že i jeho překvapilo množství možných řešení. Testy však hovoří samy za sebe - existuje několik nejoblíbenějších a zároveň nejpohodlnějších výrobků, které lze použít jako podložku v kleci pro králíky.

Jaký je nejlepší substrát pro králíka?

Typ použitého substrátu závisí především na jeho funkci (Mrau souhlasně přikyvuje). Nejlepší je používat stelivo v podestýlce, protože dokonale absorbuje vlhkost a pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy. Jedná se o nezbytnou součást vybavení klece, která poskytuje základní pohodlí pro vaše zvíře. dřevěná podestýlka pro králíka bude velmi dobrou volbou. Zbývající prostor můžete vyplnit pilinami, přičemž dbejte na to, abyste vybrali kvalitní piliny. Tím se vyhnete případnému prášení. Dalším typem podestýlky pro králíky může být seno. Je však třeba dbát na to, aby byl umístěn na jiném místě než v kotci, protože při kontaktu s tekutinami může způsobit problémy. Ve společnosti Max & amp; Mrau dbáme na to, aby všechny produkty, které nabízíme, pocházely od těch nejlepších značek, takže si můžete být jisti dobrým výběrem.

Výměna substrátu a čištění klece

Mnoho začínajících chovatelů si klade otázku: Jak často by se měl měnit substrát? S odpovědí již spěcháme. Králičí stelivo by se mělo měnit v závislosti na stupni znečištění, případně i denně. To vše pro zajištění co nejlepší hygieny. Co se týče pilin, steliva nebo sena, lze je měnit jednou týdně, protože místa mimo stelivo nejsou tak náchylná ke znečištění a nepříjemným pachům. Důležité je situaci sledovat a zajistit, aby byly dodržovány podmínky. Mrau jako hlavní uklízeč mezi zvířaty potvrzuje, že je velmi důležité udržovat klec v čistotě.

Hygiena je velmi důležitá

Když už víte, jak je důležité mít správnou podestýlku a stelivo pro králíky, stačí vše uvést do praxe. Společnost Mrau dbá na to, aby vše, co v této sekci nabízíme, bylo v nejvyšší kvalitě a od osvědčených výrobců. Proto byste se měli rozhodnout nyní. Hygiena je pro chlupatá zvířata nesmírně důležitá a pravidelná výměna substrátu vede k lepší pohodě našich mazlíčků - a o to přece jde. Při výběru steliva, pilin a další podestýlky se vyplatí řídit se výše uvedenými radami a vybrat si něco z rozsáhlé nabídky Max & Mrau.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel