Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

substráty a podestýlky pro domácí hlodavce

Značka
Další výrobky

Každý hlodavec by měl mít ve své kleci zajištěnou náležitou hygienu a bezpečnost. Společnost Mrau si dokonale uvědomuje, jak důležité je pohodlí malých domácích savců, a proto provedla mnoho testů měkkosti a nadýchanosti podestýlky. Zajistíme, že pomocí naší podestýlky a steliva pro hlodavce zajistíme vašemu savci pohodlí v jeho malém koutku. Při výběru substrátu nebo podestýlky věnujte zvláštní pozornost jeho savosti, náchylnosti k různým onemocněním zvířat a také jeho složení a látkám v něm obsaženým.

Přírodní piliny pro hlodavce

Vysoce absorpční piliny ve formě přírodních dřevěných hoblin jsou vhodné pro každé domácí zvíře. Mrau zaručuje, že nedojde k poranění tlapek malého hlodavce, protože piliny jsou malé. Pelety jsou navíc pevně stlačené, takže nepráší, a navíc jsou plně biologicky odbouratelné. Podestýlka z pilin pro hlodavce jim poskytne bezpečí, pohodlí a vhodné životní podmínky.

Podestýlka pro domácí zvířata

Mrau jako savec velmi dobře chápe potřeby svých druhů, ale nehodí všechny do jednoho pytle. Každé malé zvíře se liší chováním, potřebami, velikostí a stavbou těla. Domácí kožešinová zvířata, jako jsou kočky, králíci, křečci nebo činčily, vyžadují vhodné zoohygienické podmínky. Na pomoc přichází přírodní stelivo, které se vyrábí z jehličnatého dřeva a neobsahuje žádné chemické látky. Tento typ podestýlky pro hlodavce má schopnost pohlcovat nepříjemné pachy, čímž zajišťuje pohodlí nejen pro savce, ale i pro jeho majitele. Jeho použití je dlouhodobým řešením, díky čemuž je jeho použití velmi pohodlné.

Podestýlka pro hlodavce a králíky

Potěšení z chůze po podestýlce důkladně prozkoumal Mrau, který ji považuje za jednu z nejdůležitějších vlastností podestýlek pro hlodavce. Nabízíme přírodní podestýlku pro drobné savce. Stejně jako většina našich vysoce kvalitních výrobků se i tento typ vyznačuje vysokou absorpcí vlhkosti, takže jeho použití je velmi bezpečné a nezpůsobuje onemocnění. Navíc v místnosti šíří přirozenou vůni dřeva a zároveň snižuje nepříjemný čpavek.

Na co se zaměřit při výběru substrátu/štěrku pro hlodavce?

Při výběru správné podestýlky nebo steliva pro hlodavce je důležité zohlednit použité suroviny. Mrau se domnívá, že nejlepším řešením je použití přírodních materiálů, jako je jehličnaté dřevo, které minimalizuje riziko alergií a dodává místnosti svěží kořeněnou vůni. Myslíme si to i my a věnujeme zvláštní pozornost surovinám, přičemž nezapomínáme na absorpci vlhkosti a schopnost pohlcovat nepříjemné pachy. Nejkvalitnější substráty, jako jsou piliny nebo přírodní štěrk, lze likvidovat hygienickými prostředky. Všechny tyto faktory přispívají ke komfortu, pohodlí a bezpečnosti vašeho domácího mazlíčka.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel