Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

substráty a podestýlka pro myši a potkany

Náš specialista na testování měkkosti podestýlek a steliv - Mrau - strávil mnoho hodin ověřováním, zda jsou zcela bezpečné a měkké. Jeho testy spočívaly jak v ležení, tak v intenzivním otáčení a dovádění, což potvrdilo, že námi nabízená podestýlka nepředstavuje žádné nebezpečí pro jeho jemnou srst a tlapky, a je tedy pro naše mazlíčky zcela bezpečná.
Všechny produkty této kategorie jsou kompletně testovány a navrženy speciálně pro myši a potkany. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou k dispozici v různých hmotnostech a za nejlepší ceny - pro pohodlí každého majitele.

Dřevěná podestýlka pro potkany a myši

Dřevěná podestýlka pro myši a potkany je nejlepší volbou, pokud jde o absorpci a pohlcování zápachu. Je pro zvířata velmi pohodlný a lze jej také zlikvidovat sanitárním způsobem. Jedná se o mimořádně hygienický výrobek s příjemnou přírodní vůní dřeva. Doporučuje se především na hlodavce, včetně myší a potkanů.

Podestýlka pro krysy a myši

Podle Mraua by mělo být dno klece hojně posypáno podestýlkou, nejlépe 3-5 cm, protože myši a potkani rádi hrabou v substrátu. K tomuto účelu se skvěle hodí piliny bez vůně nebo piliny s jemnou vůní, které jsou pro zvířata relaxační. Mrau upozorňuje, že byste si měli především dávat pozor na to, zda jsou kupované piliny pet piliny, protože jen ty jsou správně měkké, nepráší a nepřenášejí nemoci a parazity, jako tomu může být u pilin zakoupených přímo na pile. Mrau také upozorňuje, že seno se nehodí jako podestýlka pro domácí potkany a myši, protože má špatnou savost a rychle začíná hnít, což znamená, že musíme dbát na jeho mnohem častější výměnu. Jako podestýlku v domě myší nebo potkanů lze použít seno, ale lepší je speciální bavlněná podestýlka. To je pro tato zvířata obzvláště důležité, protože si staví hnízda.

Co byste měli mít na paměti při nákupu?

Nejprve se musíte rozhodnout, zda je pro vaše zvíře lepší dřevěná podestýlka nebo měkká prachová podestýlka. Ta je sice o něco méně savá, ale často je vhodnější pro malá zvířata, pro která může být chůze po podestýlce nepohodlná. Podestýlka by se měla měnit alespoň jednou týdně, ale nezapomeňte, že čím více zvířat máte, tím častěji byste měli klec čistit. Proto se vyplatí investovat do větší hmotnosti výrobků na podestýlku. Neměli bychom zapomínat přizpůsobit podlahu našemu domácímu mazlíčkovi, protože je to jeho přirozené prostředí, kde žije většinu času, a proto se vyplatí postarat se o pohodlí myši nebo potkana a o co nejlepší podmínky pro jeho život.
Nejlevnější podestýlky určené pro potkany a myši jsou v našem obchodě k dispozici v širokém sortimentu, díky kterému snadno vyberete ten správný produkt pro vás i vašeho domácího mazlíčka.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel