Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

spotřební materiál pro akvária

Značka
Další výrobky
Druh filtru
Druh náplně
Cena
-
 Operace

Produkty pro údržbu akvária

Čistou vodu ocení především Max a Mrau, i když ten ji bere výhradně jako nápoj, zatímco náš psí expert se rád koupe a plave. Proto se oba při koncipování nabídky našeho obchodu shodli, že musí obsahovat i akvarijní potřeby pro jejich akvarijní přátele. Oba rádi pozorují ryby. Jaké akvarijní potřeby si vybrali? Mimo jiné chemii, čisticí prostředky pro akvária a potřebná čerpadla a flirty.

Produkty pro údržbu akvária k usnadnění jeho čištění

Max a Mrau milují čistý domov, a tak chtěli totéž nabídnout svým akvarijním společníkům. Některé přípravky na údržbu akvária jsou určeny právě k čištění akvárií. To by se mělo provádět pravidelně, stejně jako úklid domácnosti. Tímto způsobem je mnohem větší šance, že se ryby a jejich ostatní spolubydlící budou těšit dobré kondici a zdraví. Mezi výrobky pro údržbu akvária, které plní tuto funkci, patří čističe čerpadel a odkalovací soupravy. Prvním z nich je kartáč se správnými vlastnostmi, díky kterému se dostanete i do těžko přístupných zákoutí. Odkalovací souprava je naopak sofistikovanější zařízení, které je primárně určeno k čištění dna. S jeho pomocí lze důkladně vyčistit i vnitřní části filtrů.

Filtry a čerpadla pro akvária

Max a Mrau si dobře uvědomují, že akvárium, aby fungovalo jako ekosystém a poskytovalo svým obyvatelům ideální podmínky, vyžaduje určitou podporu. Stojí za ním speciální spotřební materiál pro akvária, konkrétně filtry a čerpadla. Jaká je jejich funkce? Především odstraňují toxické látky z vody, včetně těch, které vylučují ryby. Kromě toho zajišťují čistotu vody. Filtry jsou také výrobky pro údržbu akvária, které mají další důležitou funkci - provzdušňují vodu, aby ryby mohly dýchat. Náš sortiment zahrnuje mimo jiné vnější a vnitřní filtry. Max a Mrau také zvolili osvědčené flirtovací kazety od renomovaných výrobců. Přestože si Mrau užívá i relaxační zvuk fungujícího filtru, oba naši specialisté se řídili pouze nejvyšší kvalitou zde umístěných výrobků.

Produkty pro údržbu akvária – chemie

Název chemie může být zavádějící, protože je někdy spojován se škodlivými produkty. Nic nemůže být vzdálenější pravdě - výrobky pro údržbu akvária dostupné v této podkategorii slouží ke zlepšení kvality vody v akváriu. Jednotlivé přípravky jsou zodpovědné za neutralizaci škodlivého chlóru, rychlejší přípravu akvária pro ryby a odstranění škodlivých látek z vody. 
pixel