Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

specializované krmivo pro psy

Značka
Životní fáze
Zobrazit pouze Zobrazit pouze
Cena
-

Vyvážená strava je klíčem ke zdraví a pohodě našich domácích mazlíčků. Max je toho živoucím příkladem, a proto se rozhodl podělit se o své zkušenosti a vytvořit širokou škálu výrobků, které kombinují lahodnou chuť a zdravé ingredience. Je si také vědom toho, že někteří jeho psí přátelé mají citlivé zažívání, a proto vyžadují jiné krmivo. Společnost Max pečlivě prozkoumala složky všech speciálních krmiv pro psy a vybrala ty, které nejen pomáhají preventivně pečovat o zdraví vašeho domácího mazlíčka, ale také pomáhají léčit různé poruchy. Domácí mazlíčci, kteří se potýkají s přecitlivělostí na krmivo, selháním ledvin, problémy s kůží a srstí nebo nepříjemnými následky po sterilizaci, dostanou díky kategorii vytvořené společností Max denní dávku zdraví v chutném provedení ve své misce.

Specializovaná krmiva - potravinové alergie

Potravinové alergie jsou zdaleka nejčastějším onemocněním psů, které se projevuje např. svěděním nebo kožními problémy. Jsou důsledkem nesnášenlivosti určité složky potravy, a proto je tak důležité ji vyřadit z denního jídelníčku. Společnost Max vytvořila širokou řadu speciálních krmiv, která se vyznačují vysoce kvalitním složením, takže majitelé domácích zvířat si mohou vybrat krmivo podle individuálních dietních doporučení. Gurmánské hovězí, křehké jehněčí, šťavnatý losos nebo vynikající zvěřina? Tyto a mnoho dalších lahodných příchutí speciálních krmiv pro psy jsou díky svému přírodnímu složení bezpečné a chutné.

Speciální krmivo bez obilovin

Max je obrovský milovník masa a uvědomuje si, že právě tato ingredience by měla být nejvíce v jeho každodenním jídelníčku. Někteří jeho psí přátelé nesnášejí zejména obilné produkty, a proto vyžadují individuální přístup k výživě. S ohledem na ně Max připravil výběr produktů, které pozitivně ovlivní jejich citlivý trávicí systém. Speciální krmivo bez obilovinu, navíc obohacené o zeleninu a ovoce, je cenným zdrojem všech živin potřebných pro správný vývoj psa.

Správné trávení pomocí specializovaných krmiv

Dalším závažným problémem, se kterým může pomoci správně zvolené specializované krmivo pro psy, jsou trávicí potíže. Ty se mohou u vašeho domácího mazlíčka objevit v různém věku a zhoršují se zejména po sterilizaci. Max si z mnoha produktů vybral ty, které pomáhají při každodenním trávení a zároveň poskytují cenný zdroj energie na procházky a hry. Nezapomněl ani na specializované potraviny pro diabetiky, které díky přítomnosti prebiotik pozitivně ovlivňují střevní mikroflóru, aniž by docházelo k tloustnutí orgánů. Kategorie, kterou Max vytvořil, je výrazem největší péče o jeho psí kamarády a cennou pomocí pro jejich majitele.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel