Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

specializované krmivo pro kočky

Značka
Velikost balení
Cena
-

Kočky se stejně často jako jejich majitelé potýkají s různými nemocemi. Návštěvě veterináře se bohužel často nevyhnete. Kromě léků pomáhá při rekonvalescenci také speciální krmivo pro kočky. Mrau je skutečným vzorem zdraví, ale ví, že jeho přátelé se potýkají s nemocemi, jako je cukrovka, nadváha, kameny v močových cestách nebo selhání ledvin. Chce jim co nejvíce pomoci, a proto vytvořil kategorii, kde najdete potraviny, které zabraňují nebo minimalizují účinky mnoha různých onemocnění.

Specializovaná krmiva pro kočky se skládají z pečlivě vybraných živin. Vytváření specializovaných potravin není jednoduchý úkol. Měli byste mít rozsáhlé znalosti o kombinaci složek stravy a jejich účincích na organismus zvířete. Jídlo rozhodně nenahrazuje léky, ale může působit jako pomoc a urychlit proces hojení.

Typy speciálních krmiv pro kočky

Jedním z nejoblíbenějších typů specializovaných krmiv je krmivo s označením "močové", které chrání dolní močové cesty. Tento typ potravy pomáhá udržovat správné složení a ph moči a předcházet dalším urologickým problémům, jako jsou kameny, krystaly nebo idiopatická cystitida. Lehká strava se skládá z prvků, které zvyšují pocit sytosti a snižují příjem kilokalorií. Váš čtyřnohý přítel může jíst méně často a bude stejně sytý. Určitě pomůže kočkám zhubnout nebo si udržet optimální váhu. Společnost Mrau ví, že úhledný a estetický vzhled je nesmírně důležitý. Proto svým přátelům nabízí specializované krmivo, které jim pomůže zajistit zdravou srst a lesklou srst. Správné krmivo významně ovlivňuje regeneraci kůže zvířete. O ústní hygienu a redukci zubního kamene se stará speciální tvarovaná strava. Přídavek speciálních účinných látek pouze umocní vizuální efekt. K dispozici jsou také speciální druhy krmiva pro kočky, které tráví většinu času venku nebo které byly sterilizovány. Specializované krmivo pro kočky může významně ovlivnit vývoj našeho čtyřnohého přítele, stejně jako jeho vzhled a rychlé zotavení po nemoci. Je však třeba mít na paměti, že dlouhodobé používání určitého druhu krmiva bez konzultace s veterinářem může vést k dalším onemocněním. Rozhodně není vhodné diagnostikovat na vlastní pěst, a už vůbec ne předepisovat léky nebo léčbu potravinami.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel