Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

sedativa pro psy

Značka
Velikost balení
Cena
-

Ačkoli je Max velmi statečný pes, není velkým fanouškem silvestrovských ohňostrojů - jejich rachot a hluk ho velmi stresují, a proto používá uklidňující léky, které mu pomáhají cítit se uvolněně a klidně. Ví také, že mnoho jeho psích přátel prochází stejnou situací nebo zažívají silný stres, podrážděnost či strach z jiných důvodů. Návštěva veterináře, jízda autem nebo stěhování? Ne každý pes to snáší dobře, což se projevuje silnou úzkostí a dokonce destruktivním chováním nebo značkováním území. Díky použití přírodních a bezpečných složek vám psí sedativa umožní úspěšně uvolnit vašeho psa. Max otestoval řadu produktů a vybral ty, které podle něj v této kategorii fungují nejlépe a jsou založeny výhradně na přírodních složkách, takže váš pes není ospalý ani uspaný, ale naopak je uvolněný a cítí se bezpečně.

Uklidňující tablety pro psy

Ať už na večeři, při hlučné bouřce nebo v jiných stresových situacích, ideální jsou tablety na uklidnění psů - jejich základem jsou přírodní byliny, jako je meduňka, které uklidňují a uvolňují svaly vašeho psa, takže se již necítí vystresovaný nebo vyděšený. Max doporučuje dávat Psí uklidňující tablety do oblíbených pamlsků vašeho psa - i když nemáte problém s užíváním léků ve formě tablet, přece jenom pamlsek navíc psovi neuškodí, ne?

Zklidňující kapky pro psy

Preparaty uspokajające, jakie zaklasyfikował do tej kategorii Max, mogą występować również w formie kropli. Takie krople uspokajające dla psa pomogą naszemu pupilowi w zwalczeniu silnego stresu, związanego chociażby z wizytą u lekarza weterynarii czy objawiającego się w trakcie sylwestrowej zabawy, która niewątpliwie wiąże się z głośnymi hukami petard. Zklidňující kapky pro psy zwykle aplikowane są na skórę między uszami - uwalniane ze specyfików uspokajających dla psów ekstrakty działają wyciszająco i odprężająco, dzięki nim psiak może się zrelaksować i odpocząć.

Relaxační obojky pro psy

Jednou z možností, kterou lze využít k uklidnění a zklidnění našeho čtyřnohého přítele v pro něj stresových situacích, jsou relaxační obojky. Jejich přírodní účinné látky se postupně uvolňují po dobu 4 až 5 týdnů. b>Relaxační obojek poskytuje vašemu psovi uvolnění a klid. Je také vhodný k zamezení potenciálně agresivního chování v nervózních situacích, které může být také důsledkem silného stresu, v jehož důsledku se váš pes cítí ohrožen. Relaxační obojky jsou velmi pohodlné - měly by být přizpůsobeny obvodu krku psa tak, aby mezi obojkem a tělem psa byl prostor přibližně 2 cm. Díky vylučovaným účinným látkám získá pes pocit bezpečí, zklidní se a uvolní.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel