Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

rybářské pruty a míčky pro kočky

Značka
Velikost balení
Cena
-

Po úspěšném zdřímnutí je čas na hraní. Mrau se vždy rád podívá po svém míčku a začne lovit plyšovou rybičku. Každá nová atrakce mu přináší nezapomenutelné dojmy a čistou radost. Kočičí pruty a míčky jsou dokonalým zpestřením kočičího dne. Díky nim si malý mourek procvičí své lovecké instinkty a protáhne svaly při chytání barevných hraček. Majitelé se pak mohou těšit z jeho pozorování, protože nic neposkytuje takovou zábavu jako spěchající kočičí přítel.

Kočičí tyče

Lov na přítulnou myš je činnost, která osloví koťata všech věkových kategorií. Napodobováním loveckého chování bude zvíře schopno uspokojovat své potřeby související s divokou zvěří. Velký vliv na vývoj svalů koťat má také hra s udicí. Děti si tak mohou procvičit rovnováhu a přesnost pohybů. Když se v Mrau probudí instinkty lovce, dychtivě skáče a ohýbá se u udice a my s radostí pozorujeme. Kočičí tyče s myší jsou k dostání v mnoha originálních tvarech a univerzálních velikostech. Šikovná rukojeť umožňuje volné pohyby rukou a vlákno ze silného vlákna umožňuje dlouhé používání bez rizika utržení plyšové hračky.

Míčky pro kočky

Míčky pro kočky v mnoha barvách a velikostech je to skvělý způsob, jak zabavit kočičí seniory. Tyto jednoduché předměty umožňují mnoho zábavných aktivit a Mrau je všechny vyzkoušel za vás. Málokdo ví, že aportování mohou mít rády i kočky. Stačí mírné povzbuzení pamlsky a malý myslivec se rád pustí za hozeným míčkem. Ne každému se bude líbit hrát si s kočičím aportem, ale hraní o samotě mají tato zvířata v genech. Stačí dát svému čtyřnohému kamarádovi hračku a jistě pro ni vymyslí nějakou zajímavou aktivitu. Kočičí míček lze hodit i do tunelu. Koťátka milují strkat míčky v plastových tunelech a sledovat, jak se do nich vracejí. Tunel s kočičím míčem je skvělou zábavou na zimní večery.

Kočičí tyče a míčky - materiály

Výrobky prezentované na stránkách Max & Mrau byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, aby každá hračka odolala zkoušce času a kočičích zubů. Kočičí tyčinky a míčky jsou vyrobeny z měkkých vláken, takže je váš mazlíček může snadno kousat. Šustivé a zvonivé prvky probudí kočičí zvědavost a povzbudí ji k divokému pohybu a hře.

Tyče a míčky pro kočky - výhody

Hračky pro kočky jsou skvělým způsobem, jak shodit pár kilo navíc. Pokud má kotě problémy s váhou, je dobré ho povzbuzovat k větší aktivitě pomocí předmětů, které může honit a chytat. Majitelé, kteří mají problém s nadměrnou energií svého kotěte, mohou tento problém snadno vyřešit tím, že ho jednou denně zaměstnají honěním plyšové myši nebo rybičky. Mrau nejraději číhá za pohovkou a překvapivě chytá do tlamičky myšku. Posláním společnosti Max & Mrau je uspokojit všechny potřeby našich kočičích přátel, včetně zábavy, a proto vám hrdě představujeme naši kolekci kočičích tyčí a míčků..

pixel