Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

produkty pro myši a potkany

Značka
Pro koho
Hmotnost balení
Cena
-

Produkty pro myši a potkany

Kočky a myši nemohou žít v harmonii? Nic nemůže být vzdálenější pravdě! Stejně jako Maks i Mrau miluje své menší kamarády, kteří se podobají hlodavcům. Profesionální myši a myší produkty, které jsou k dispozici v našem obchodě, jsou výsledkem právě takové mezidruhové operace kočky a myši. Max a Mrau se neustále snaží zjistit, jaké nové produkty pro myši a potkany jsou k dispozici od našich spolehlivých dodavatelů. Tato kategorie v současné době obsahuje vše, co tito přátelští hlodavci potřebují - včetně krmiva, pamlsků a vitamínů, přípravků na péči, klecí, substrátů, příslušenství a hraček. Další

Produkty pro myši a potkany spojené s krmením

Naši čtyřnozí odborníci se nejprve zaměřili na produkty související s výživou myší a potkanů. Nejdůležitější roli zde samozřejmě hrají zdravé základní potraviny. Hlodavci, nebo spíše jejich opatrovníci, mají z čeho vybírat. Jednotlivé výživové produkty pro myši a potkany se liší například složením a velikostí balení. Max a Mrau si mezi základními jídly rádi pochutnají na něčem dobrém, takže ani oni nemohou svým menším kamarádům říct ne. Náš sortiment proto zahrnuje široký výběr pochoutek. Patří mezi ně výrobky na bázi zeleniny, ovoce a dokonce i bylinek. Potkani a myši zde najdou také lahodné pochoutky a koktejly. Na výběr je toho opravdu hodně. Vitamíny ve stravě vašeho hlodavce také nejsou k zahození, mimo jiné pro lesklou srst. Výrobky pro myši a potkany, které jsou zde k dispozici, obsahují také velké množství minerálních látek, jako je vápník a fosfor, které jsou důležitými stavebními prvky pro tělo malých zvířat.

Péče o myši a potkany

Hlodavci někdy vyžadují zvýšenou péči, proto jsme do této kategorie zařadili také přípravky pro myši a potkany, které slouží k tomuto účelu. Především jde o kožešinu našich svěřenců. Max a Mrau se rádi nechávají česat a všímají si i hygienického významu této činnosti. Dobře si tedy uvědomovali, že krysy a myši potřebují speciální kožešinové přípravky. Jiné přípravky pro myši a potkany neutralizují zápach, který někdy vychází z klece, což lidé nemusí mít nutně rádi, přestože mají k malým savcům náklonnost.

Klec pro drobné savce

Do kategorie výrobků pro myši a potkany patří také klece, ve kterých tráví většinu svého života. Max a Mrau vybrali ty nejpohodlnější a nejlépe vybavené, včetně navijáků, domečků, napáječek a misek. Takovou klec si hlodavec jistě oblíbí, ale nesmíme zapomínat, že potřebuje odpočinek i mimo klec.

Klecové substráty

Max a Mrau rádi odpočívají na pohodlné posteli, a tak se o své menší kamarády postarali i v tomto ohledu. Substrát a podestýlka jsou produkty pro myši a potkany, které jim zajišťují pohodlí. Náš sortiment zahrnuje přírodní podestýlku, lisované piliny z různých keřů a stromů a také dřevěnou podestýlku, kterou občas používá sám Mrau a může potvrdit její kvality.

Hračky a příslušenství - užitečné produkty pro myši a potkany

Max vyrobil vynikající hračky pro hlodavce, zejména navijáky, aby se mohli udržovat v kondici v kleci při sprintu a tréninku na dlouhé vzdálenosti. Dalšími užitečnými produkty pro myši a potkany jsou příslušenství, jako jsou klece, misky a napáječky nebo neutralizátory zápachu. 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel