Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

produkty pro morčata

Značka
Hmotnost balení
Cena
-
 Morče

Morče - produkty

Když Max poprvé slyšel o morčeti, myslel si, že to bude vodní živočich, a začal se o akvária zajímat hlouběji. Příchod nového přítele do domu ho rychle vyvedl z omylu. Max rychle pochopil všechny jeho potřeby a společně otestovali dostupnou nabídku. Díky tomu můžeme nyní v našem obchodě nabízet pouze osvědčené a vysoce kvalitní produkty pro morčata rozdělené do několika tematických podkategorií.

Produkty pro morčata související s krmením

Stejně jako u každého domácího mazlíčka jsou i pro morče nejdůležitější produkty související s jeho stravou. Základem každodenní výživy je samozřejmě jídlo. Toto krmivo je u nás k dispozici jako kompletní krmivo i jako doplňkové krmivo. Nabízíme malá balení pro malé chlupaté kamarády, kteří rádi zkoušejí různé produkty. Jakmile si vaše prasátko najde svou oblíbenou příchuť, můžete si v obchodě Max & Mrau zakoupit výhodná vícekilogramová balení. Zvláště pokud má vaše prase velký apetit, což není nic neobvyklého. Krmivo pro morčata obsahuje také chutné pamlsky, které zpestřují stravu, a vitamíny, které podporují organismus vašeho domácího mazlíčka.

Přípravky pro péči o morčata

Samostatnou podkategorií v našem obchodě jsou produkty pro péči o morčata. To je velmi důležité, zejména pokud jde o kožešinu. Dlouhosrstá plemena prasat je třeba čas od času ostříhat, proto se vyplatí pořídit si speciální nůžky. Pro péči o srst jsou k dispozici také proteinové šampony, a pokud se vaše prasátko poraní, pomůže mu kožní krém. Speciální gel pomůže pečovat o oči vašeho domácího mazlíčka. Výrobky pro morčata jsou prospěšné i pro lidi, kteří s nimi žijí pod jednou střechou. To je jistě případ neutralizátoru zápachu.

Klec a substrát pro morčata

Důležité produkty pro morče souvisejí s jeho ustájením. Morčata mají velmi podobné požadavky na klec jako králíci. Morče potřebuje prostor pro volný pohyb, užitečná může být i napáječka, miska a domeček. V naší nabídce naleznete jak hotové sady obsahující veškeré potřebné příslušenství, tak i samotné klece, do kterých si můžete potřebné příslušenství sestavit sami, podle preferencí vašeho morčete. Co se týče substrátu, morčata se nejlépe cítí na rákosu, který lze v našem obchodě zakoupit v několika variantách.

Další produkty pro morčata nebo užitečné příslušenství

Jaké další výrobky připravil Max pro morče s jeho menším kamarádem? Po mnoha testech jsme jako místo odpočinku pro vaše hlodavce vybrali mimo jiné domy. V této kategorii najdete také napáječky s různou kapacitou, jejichž výběr závisí mimo jiné na tom, kolik vody vaše morče denně vypije. Je důležité zajistit, aby voda byla čerstvá.
pixel