Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

produkty pro křečky

Značka
Další výrobky
Hmotnost balení
Cena
-
 Křeček

Produkty pro křečky

V kategorii podestýlek pro křečky se naši odborníci skvěle doplňují. Mrau se zde stará o pohodlnou podestýlku, což odpovídá jeho poněkud líné, gaučové povaze. Max si nedokáže představit, že by jeho kamarád hlodavec trávil čas bez hraček a dalšího příslušenství pro zábavu a aktivity. Oba se jednomyslně shodli na tom, že hlavní prioritou je výživa. Výrobky pro křečky z naší nabídky poskytují vše, co tito super-sympatičtí mazlíčci potřebují.

Produkty pro křečky spojené s krmením

Nejdůležitější produkty pro křečka se samozřejmě týkají výživy. Náš křeček přece musí mít co jíst a co si nechat na později. V naší nabídce proto najdete pečlivě vybrané kompletní krmivo, které vašemu křečkovi poskytne optimální stravu. Většina z nich je k dispozici v různých objemech, takže každý hlodavec může nejprve vyzkoušet několik diet na menších baleních a poté si vybrat tu nejlepší, kterou ošetřovatel opatří větším balením, například 2 kg. Max a Mrau také vybrali produkty pro křečky, které jsou skvělými pamlsky, a vitamíny, které obohacují každodenní stravu o vše, co by toto malé zvíře mohlo potřebovat.

Péče o křečka

K péči o křečka se používají speciální přípravky pro křečka. S těmito drobnými a křehkými tvory je samozřejmě nutné zacházet se zvláštní péčí. Nic však nebrání tomu, abyste čas od času vyčistili a upravili srst svého křečka. K tomuto účelu jsou k dispozici profesionální kartáče vhodné pro malá zvířata, jako jsou křečci.

Klec pro domácí zvířata

Max a Mrau nevěděli, jak se pustit do testování klecí, které jsou pro křečka také velmi důležité. Zkoušky skončily tím, že se čumák našeho psa zasekl do dvířek klece, což alespoň umožnilo si ho dobře prohlédnout. Další testy však zahrnovaly pozorování každodenního života obyvatel. Díky tomu jsou klece pro křečky v našem obchodě dobře zásobenou kategorií. Lze je také zakoupit v sadě s dalšími výrobky pro křečky nebo jednoduše s interiérem uspořádaným podle potřeb křečků.

Podestýlka, ve které se váš křeček bude cítit nejlépe

Produkty pro křečky, které hlodavcům zajišťují pohodlí, jsou také substráty umístěné v klecích. Jaké ložní prádlo doporučují Max, Mrau a jejich přátelé? Můžete si vybrat mezi přírodní podestýlkou pro hlodavce, dřevěnou drtí a pilinami. Doporučujeme vyzkoušet různé druhy substrátů jeden po druhém nebo jich použít několik najednou, abyste získali dobrou představu o potřebách a preferencích vašeho zvířete.

Hračky pro křečky

Náš sportovec Max se jako milovník běhu postaral o to, aby v kategorii křečků nechyběly žádné hračky. Zde se samozřejmě rozhodl pro navijáky, které tato přátelská a poměrně aktivní zvířata zbožňují. Max moc dobře věděl, že vyběhnout s kolegou hlodavcem mimo klec by mohlo skončit jeho ztrátou nebo zraněním. Na druhou stranu je naviják bezpečným řešením.

Příslušenství - užitečné produkty pro vašeho křečka

Jaké další výrobky pro křečky Max a Mrau sestavili? K dispozici jsou mimo jiné užitečné misky a napáječky ve velikostech přizpůsobených malým hlodavcům. Někteří křečci se rádi schovávají v domech, takže naši odborníci nezapomněli ani na ně. Pokud domov vašeho křečka i přes časté čištění nepříjemně zapáchá, pomůže vám osvěžovač vzduchu. 
pixel