Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

produkty pro králíky

Značka
Životní fáze
Hmotnost balení
Cena
-
 Králík

Králík

Max a Mrau nejsou jediní zvířecí přátelé, kteří s námi žijí pod jednou střechou. V kategorii nejroztomilejší domácí mazlíček nemají proti přátelskému chlupatému králíčkovi šanci. Výrobky z králíků jsou proto další kategorií, ve které máme bohaté zkušenosti a můžeme našim zákazníkům mnohé nabídnout.

Krmivo pro králíky

Kategorie obsahující králičí produkty samozřejmě nemůže existovat bez všeho, co naši chlupatí svěřenci potřebují ke správné výživě. Co konkrétně zde najdete? Především hodnotné základní krmivo určené pro králíky nebo univerzálněji - pro všechny hlodavce. Jednotlivé položky se mírně liší složením, protože králičí chuťové buňky mohou být vybíravé, stejně jako velikost balení. Do této kategorie patří také doplňky stravy. Výživové produkty pro králíky jsou tak vynikající kvality, že je chtěl osobně vyzkoušet i Mrau. Pro zpestření jídelníčku našeho svěřence je vhodné mu poskytnout hodnotné pochoutky připravené mimo jiné z ovoce a zeleniny. Kromě toho v našem obchodě najdete vitamínové přípravky pro králíky, které podpoří činnost jejich organismu.

Produkty pro péči o králíky

Také tělo malých hlodavců někdy vyžaduje zvláštní péči. Jaké produkty pro králíky zajistí, že to bude provedeno na nejvyšší úrovni. Některá plemena králíků mají delší srst, takže může být nutné ji zastřihnout. K tomu doporučujeme použít speciální zastřihovače, které jsou k dispozici v našem obchodě. Pokud se váš králík poraní, je vhodné zajistit rychlejší zotavení jeho kůže pomocí speciálních přípravků. Další produkty zajišťují správnou hygienu králičích očí.

Klece aneb pohodlné domovy pro chlupaté kamarády.

Králíci, stejně jako všichni domácí mazlíčci, také potřebují své čtyři rohy. Při zásobování našeho obchodu výrobky pro králíky jsme proto nemohli zapomenout na klece. Všechny klece z naší nabídky jsou robustní, prostorné a vyrobené z materiálů, které jsou pro tato malá a choulostivá zvířata bezpečné. Kromě klecí jsou v našem obchodě k dispozici také speciální transportéry, které se používají při stěhování nebo návštěvě veterináře.

Výrobky pro králíka jako nezbytné příslušenství

Dalšími nezbytnými produkty pro králíka je další příslušenství. Patří mezi ně mimo jiné misky a pítka, díky nimž bude krmení našeho svěřence snazší a nikdy nebude mít žízeň. Tuto kategorii doplňují prvky vybavení klece. Kromě výměny substrátu - mimo jiné pilin nebo podestýlky - se mohou schovávat i domečky, ve kterých se ušaté zvířátko může schovávat. Jsme si jisti, že u Maxe & Mrau najdete všechny produkty pro vašeho králíka, které váš mazlíček potřebuje ke spokojenému a pohodlnému životu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel