Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

produkty pro fretky

Hmotnost balení
 Fretka

Produkty pro fretky

Fretka je jedním z oblíbených společníků Maxe a Mraua. Toto zaneprázdněné zvíře jim však nedá sebemenší šanci při veselé hře na honěnou. Mrauovy lovecké schopnosti a Maxova bujnost jsou zde málo platné. Jak se dohání fretka? S pevností! Přimějte ji, aby se na chvíli zastavila, a nabídněte jí kvalitní výrobky pro fretky s plnohodnotným krmivem, lahodnými pamlsky a dalšími produkty. Nabízíme také vše ostatní, co majitelé fretek potřebují k péči o fretku, pohodlnou podestýlku a stelivo, stejně jako další produkty pro fretky v podobě užitečného příslušenství.

Produkty pro fretky spojené s krmením

Mrau a Max se dlouho snažili přesvědčit svého fretčího přítele, aby se vzdal veganství a přešel na stravu bohatou na maso. Časem se však smířili s tím, že jejich společník má prostě jiné výživové potřeby, a protože měl stále sílu se společně honit, nechali to tak. S pomocí našich odborníků jsme proto do našeho obchodu zařadili vynikající kvalitní produkty pro výživu fretek. Čím se fretka živí? Tato zvířata nejsou vybíravá a mohou se spokojit s univerzálním krmivem pro hlodavce a králíky. Nabízíme však také zeleninové granule ve složení určeném výhradně pro potřeby fretek. Krmiva jsou k dispozici v baleních různých velikostí. Chovatelé více než jedné fretky budou jistě spokojeni s 20kg balením. Fretčí strava by neměla být jednotvárná, a proto Max a Mrau připravili širokou nabídku zajímavých pamlsků, které fretkám chutnají. Patří mezi ně zeleninové vločky, pamlsky, speciální kapky a březová kůra. Doplňky stravy ve formě krmiva nebo tekutin, které obsahují mnoho cenných vitamínů a minerálů, jsou pro fretky rovněž důležité.

Výrobky pro péči o fretky

Na rozdíl od Maxe, který se rád koupe, a to i v kalužích u silnice, fretky vodu nemají rády. Otírání a sušení srsti by však mělo tuto nepříjemnou nutnost vynahradit. Jaké produkty pro fretky se vám budou hodit při péči o ně? Proteinový šampon je vhodný pro jemnou kůži a hebkou srst vaší fretky. Vyčesávání by mělo být prováděno speciálním chlupovým kartáčem určeným pro malá zvířata. Tímto způsobem nehrozí riziko roztržení nebo bolestivého tahání za srst.

Podestýlka a stelivo pro fretky

Výrobky pro fretky slouží také k pohodlí našich svěřenců. Patří mezi ně substráty, které se postarají o pohodlí v kleci, která je domovem zvířete. Mrau doporučuje používat dřevěnou podestýlku, kterou používá ve své vlastní podestýlce. Není však jasné, zda vyhovuje všem fretkám, a proto jsou v našem obchodě k dispozici alternativy v podobě pilin a přírodní podestýlky.

Další produkty pro fretky, tj. užitečné příslušenství

Další produkty pro fretky jsou doplňky užitečné pro téměř všechny malé savce. Patří mezi ně misky a pítka. Cesty k veterináři lze uskutečnit pomocí přepravky na hlodavce. Lidé žijící s fretkou pod jednou střechou někdy používají neutralizátory pachu, protože fretky a lidé mají trochu odlišné pachové preference. 
pixel