Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

produkty pro činčily

Značka
Hmotnost balení
Cena
-
 Činčila

Činčila - produkty

Max a Mrau si rádi hrají s menšími zvířaty a mezi jejich exkluzivní přátele patří také přátelské činčily. Díky mnoha rozhovorům a spoustě času stráveného s činčilami mohou naši odborníci doporučit osvědčené a testované produkty speciálně pro ně. Co tato kategorie obsahuje? Mimo jiné produkty pro činčily týkající se stravy. Pamatujeme také na to, že srst těchto přátelských zvířat může vyžadovat zvláštní péči. Produkty pro činčily, jako je substrát, jim poskytují každodenní pohodlí.

Produkty pro činčily související s výživou

Základem stravy činčil jsou především obiloviny a byliny. I když to Maxovi a Mrauovi zpočátku připadalo směšné, časem pochopili potřeby svých menších společníků. Díky tomu nabízíme vyzkoušené a ověřené kvalitní produkty od předních dodavatelů pro činčily. Základem denní stravy jsou samozřejmě vhodně vybrané potraviny. V naší nabídce najdete širokou škálu krmiv s různým složením a různou kapacitou. Výrobky pro činčily, které zajímavě zpestřují denní stravu, jsou pamlsky. Do této podkategorie Max a Mrau zařadili mimo jiné limetkové kostky, zeleninové pochoutky a lahodné ovocné pochoutky. Strava pro činčily je doplněna vitamíny, aby vyhovovala potřebám těchto malých savců.

Přípravky na péči o činčily

Jednou z vlastností činčil je jejich měkká a na dotek příjemná srst. Klíčovou roli zde hrají vlastnosti druhu, ale přírodě lze mírně pomoci. Doporučujeme produkty pro činčily k péči o jejich srst. Patří mezi ně profesionální chlupové přípravky, které účinněji odstraňují následky línání. Naše výrobky pro činčily, jako je prach do koupele, umožňují věnovat srsti těchto malých savců zvláštní péči a odstranit z ní veškeré nečistoty a lesk.

Pohodlné substráty pro činčily

Velmi důležité produkty pro činčily souvisejí s uspořádáním jejich klece. Našim zákazníkům nabízíme výběr písku, pilin a přírodní podestýlky do klece. Naši zákazníci si mohou vybrat mezi pískem, pilinami a přírodní podestýlkou. Pokud si nejste jisti, který substrát bude pro vaši činčilu nejvhodnější, doporučujeme vyzkoušet postupně několik možností a vybrat tu, ve které se bude vaše zvíře cítit nejlépe.

Další příslušenství a produkty pro činčily

Uvedené doplňky samozřejmě nejsou všechny produkty pro činčily, které jsou k dispozici u Max & amp; Mrau. Pro krmení a pití nabízíme misky a napáječky různých velikostí a provedení. Z hlediska chovatelů činčil mohou hrát důležitou roli také neutralizátory zápachu. Přepravky pro hlodavce usnadní případný přesun zvířete i návštěvu veterináře. Max a Mrau doufají, že dobře živené a opečovávané činčily se této nepříjemné nutnosti vyhnou po celý život. 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel