Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

příslušenství pro křečky

Značka
Další výrobky
Cena
-

Přepravka pro křečky není jen klec a naviják. K minimálnímu vybavení patří také další příslušenství pro křečky. Každý majitel, který chce svému domácímu mazlíčkovi zajistit spokojený život v důstojných podmínkách, by ho měl vybavit i produkty, které jsou často opomíjeny. Ukazuje se, že mohou zvýšit komfort života zvířete a usnadnit povinnosti majitele. Když Mrau zkoušel vybavení pro křečky, zjistil, že doplňky pro jeho malé kamarády vypadají nesmírně směšně - jsou maličké a poněkud objemné a misky na jídlo vypadají, že se do nich vejde jídlo na jedno malé sousto - to by nikdo nesnědl. Nakonec však musí být potřeby pro křečky přizpůsobeny velikosti a specifickým požadavkům těchto roztomilých hlodavců - aby si náš mazlíček mohl užívat odpočinek a zábavu ve své kleci a aby mohl plně a snadno uspokojovat své živelné potřeby.

Vybavení pro křečky - zdroje vody a potravy

Žízeň křečka lze uhasit jak pomocí misek - ideální jsou například keramické -, tak pomocí speciálních misek na vodu. Všechny tyto doplňky musí být především speciálně uzpůsobeny pro hlodavce a stabilní, aby se voda nevylila na podestýlku. Mísy nebo pítka by měly být vyrobeny z odolných a netoxických materiálů. Mísy na vodu pro hlodavce jsou konstruovány tak, aby voda do nich umístěná nekapala na podlahu výběhu hlodavců, čímž se zabrání zbytečnému nepořádku. Napáječku je třeba alespoň jednou denně naplnit čerstvou, převařenou a vychlazenou vodou. Pro snadné připevnění by napáječka měla být vybavena pružným a univerzálním upevněním - to umožňuje její připevnění na jakýkoli typ klece.

Dřevěné příslušenství pro křečky

Jedním z materiálů, které se dobře hodí pro vybavení klecí pro křečky, je dřevo. Dřevěné doplňky pro domácí mazlíčky mohou plnit hned několik funkcí - nejen tu, pro kterou jsou určeny, protože materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je ideální i jako prvek, o který si náš mazlíček brousí zuby. Dřevěné domky pro hlodavce jsou vynikajícími úkryty, ale i spižírnami a dokonce hračkami.

Hygiena na prvním místě - toalety pro křečky

Mezi důležité doplňky pro křečka patří také toalety. Mohou být například zahnány do kouta - to bude vyhrazený prostor pro naše zvíře. Uprostřed křeččího toalety by měla být vyložena podestýlka, což ho ještě více povzbudí k využívání nového útočiště. Kromě toho jsou zajímavým návrhem pro křečka, nebo spíše pro jeho majitele, neutralizátory pachů, které odstraňují nepříjemné pachy a zároveň nejsou škodlivé pro našeho domácího mazlíčka - obvykle na bázi vody a přírodních esenciálních olejů.

pixel