Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

příslušenství

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Cena
-

Čistota a pořádek jsou slova, která Mrau označuje za svá oblíbená, a není divu, protože je hrozný uklízeč a je tím pověstný. Zejména pokud jde o toaletu, a proto dbá na to, aby byla každý den čistá a příjemně voněla, což lidi vybízí k jejímu používání. Jak víte, abyste mohli udržovat kočičí toaletu v bezvadném stavu, je nezbytné používat pomůcky určené k tomuto účelu. Mrau vybírá příslušenství nejvyšší kvality, které poskytuje komfort při používání a dokonale plní svou úlohu. Ví, že používání těchto výrobků zpříjemní a zpříjemní používání odpadkového koše. Mrau doporučuje příslušenství, které může být vždy po ruce a může být použito kdykoli podle aktuální potřeby.

Čistota v boxu na stelivo - nezbytné příslušenství

Jak už víte, Mrau je kočka, pro kterou hraje čistota velmi důležitou roli. Každý den udržuje svůj odpadkový koš v čistotě a používá k tomu špičkové příslušenství, protože chce, aby dokonale plnilo svou funkci. Prvním produktem, který Mrau používá, je práškový čistič odpadkových košů. Jeho hlavním úkolem je dezinfikovat a důkladně vyčistit kočičí toaletu. Důležité je, že odstraňuje i velmi odolné nečistoty a nezanechává na povrchu škrábance. Mrau tomu věnuje velkou pozornost. Plastové sáčky jsou dalším prostředkem k udržení čistoty v kotci, protože umožňují hygienickou výměnu steliva. Velmi snadno se používají a Mrau je má rád! Náš specialista na čištění koček také doporučuje používat lopatky na stelivo. Slouží k vybírání exkrementů z toalety vašeho domácího mazlíčka, aniž byste museli vyhazovat stelivo. Mrau i jeho majitelka mají rádi čistotu nejen na toaletě, a proto před záchodovou mísu umístili podložku, na které zůstává stelivo zpod kočičích tlapek. Je protiskluzová, což zaručuje bezpečné používání.

Jak udržet kočičí záchod v čistotě?

Mrau je kočka, která pečlivě čistí svůj záchod. Rozhodl se podělit se o několik rad pro nezkušené majitele koček a vysvětluje, jak udržovat čistotu kočičího záchodku. Jednou z nejdůležitějších věcí je pravidelná výměna steliva, aby se zabránilo vzniku nepříjemného zápachu, který se pak obtížně odstraňuje. Je také velmi důležité pořídit si potřebné příslušenství, které vám tento úkol usnadní. Mluvíme především o plastových sáčcích, které umožňují hygienickou výměnu odpadků. S nimi lze tento úkol provést rychle a efektivně, aniž by došlo k znečištění okolí steliva. Lopatky na stelivo jsou také užitečné pro odstraňování výkalů ze steliva. Jejich používání šetří peníze, protože nemusíte doplňovat stelivo, což znamená, že vydrží déle. Existuje ještě několik dalších doplňků, které jsou užitečné pro čistotu jak v boxu, tak v jeho okolí, ale tyto jsou nejdůležitější a Mrau je doporučuje.

pixel