Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

přírodní kosmetika pro psy

Značka

Každý domácí mazlíček se dříve či později potřebuje vykoupat. Ne všechna zvířata k tomu přistupují pozitivně a snaží se tomu vyhnout nadměrným kroucením, kňučením a zíráním na nás svýma velkýma očima, které prosí o milost. Tomu jistě nepomáhají ani produkty z obchodů, které většina lidí používá při koupání svých psů i po něm. Často způsobují u našich chlupatých přátel alergie nebo způsobují, že jejich srst je drsná a nepříjemně páchne. V některých případech může špatná péče a přípravky, které k ní používáme, způsobit například vypadávání srsti. Proto je důležité věnovat pozornost výrobkům, které přicházejí do styku s kůží a srstí vašeho domácího mazlíčka. Měli bychom hledat výrobky, které neobsahují silné detergenty, vonné látky, umělá barviva, parabeny ani složky pocházející z ropy - jinými slovy přírodní kosmetiku pro psy.

Přírodní kosmetika pro psy k překonání jejich nechuti ke koupání

Musíme přiznat, že koupání nikdy nebylo Maxovou oblíbenou činností. Možná před tím neutíkal tak, jak by mohl, ale nikdy neskrýval svou nelibost a byl na nás trochu skoupý. Dlouho jsme nechápali, čím to je, protože Max se vody nebojí. Naopak! Když jsme u jezera, běží k němu jako první, jako by dostal velkou dávku energie. Jeho chování pro nás tedy bylo opravdu nelogické. Alespoň do doby, než jsme se rozhodli vyzkoušet přírodní kosmetiku Beleko. První přístup k jejich použití byl zjevně obtížný. Max, zaujatý předchozími zkušenostmi, se k novým kosmetickým přípravkům stavěl nedůvěřivě, ale po jejich aplikaci neměl tvář zbitého psa, jak tomu bylo doposud, a několik následujících hodin nechodil se sklopenou hlavou. Při dalším koupání už to bylo jen lepší - nedíval se na nás divnýma očima a pak se neochotně naložil do vany. Ke koupeli přistupoval čím dál dychtivěji a po ní už jen čekal, až mu do srsti vetřeme krém a nastříkáme mlhu, aby pak lítal po domě s vrtícím ocasem.

Přírodní kosmetika pro psy, ideální i pro ty nejnáročnější domácí mazlíčky

Přírodní kosmetika pro psy Beleko je odpovědí na všechny chvíle, kdy musíte svého mazlíčka přesvědčovat, aby se vykoupal. Tyto výrobky byly vyvinuty s ohledem na naše domácí mazlíčky, aby je ušetřily dalších podráždění, alergií nebo únavných pachů. Řada Max&Mrau zahrnuje šampony, mléka a mlhy na srst i pro ty nejnáročnější chlupaté kamarády. Nabídka zahrnuje zcela přírodní produkty, které neobsahují silné čisticí prostředky, jako jsou SLS nebo SLES, které mohou u vašeho domácího mazlíčka vyvolat alergii a způsobit vypadávání srsti. Neobsahují také žádné ropné deriváty ani parabeny, které by mohly mít negativní vliv na hormonální rovnováhu. Přírodní kosmetika pro psy je bez zápachu a při prvním kontaktu s přípravkem vašeho mazlíčka nevyplaší. Výrobky Beleko obsahují pouze cenné složky, jako jsou různé oleje a rostlinné výtažky, které pomáhají účinně pečovat o srst vašeho psa bez rizika vzniku alergií.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel