Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

péče o psy a hygiena psů

Značka
Další výrobky
Péče o drápky/srst
Druh rukojeti
Typ srsti
Cena
-
Druh hřebene
Druh kartáče
Hygiena a péče

Péče o psy a hygiena

Kategorie "hygiena a péče o psy" je jednou z nejoblíbenějších kategorií našeho svěřence Maxe. Náš odborník miluje česání, koupání a v případě potřeby i stříhání a úpravu drápků. To nám usnadnilo pečlivý výběr doporučovaných značkových produktů pro péči o psy, i když jsme si vědomi, že ne všichni psi tento typ ošetření milují. Proto jsme při sestavování nabídky mysleli také na snížení stresu psů.

Kosmetika pro psy

Přestože hygiena a péče o psy není tak rozsáhlá jako u lidí, vyžaduje péče o vašeho domácího mazlíčka alespoň několik důležitých příprav. Jedním z klíčových je šampon, nejlépe občas doplněný kondicionérem. Max jako náš přední odborník vyzkoušel v životě produkty mnoha značek. Z nich jsme vybrali ty, které má nejraději a které podle jeho názoru poskytují nejlepší péči o srst psa. V našem obchodě najdete šampony určené pro štěňata a psy s alergickými problémy. Na druhou stranu mohou kondicionéry kromě péče omezit i línání, které je nepříjemné jak pro domácí zvířata, tak pro lidi žijící s nimi pod jednou střechou. Výrobky jsou rozděleny mimo jiné podle typu srsti a plemene. Hygiena a péče o psy se týká také ústní dutiny. Přípravky ve spreji podporují zdraví psího chrupu a zároveň zlepšují vůni dechu zvířete, takže projevování lásky majitele není spojeno s poněkud nepříjemným zápachem, zejména po vyprázdnění misky.

Kontrola - základ hygieny a péče o psa

Po koupeli a úpravě speciálními přípravky je třeba srst také rozčesat. Správná hygiena a péče o psy vyžaduje, abyste ji prováděli pravidelně. Česání odstraňuje ze srsti zbytečné nečistoty, dodává jí zdravý vzhled a u zvířat s bujnou srstí zabraňuje jejímu zamotávání. Naštěstí Maxovi, stejně jako většině psů, tato činnost nevadí a považuje ji za pohlazení. Ačkoli z hlediska psa je k česání vhodný jakýkoli předmět, který má škrábací vlastnosti, účinná hygiena a péče o psa vyžaduje profesionální nástroje. Do této kategorie jsme proto zařadili osvědčené kartáče, hřebeny a hřebeny. Jednotlivé modely jsou určeny pro různé typy srsti a jsou vybaveny cennými funkcemi. Patří mezi ně například teleskopické rameno a zatahovací štětiny. Max dává přednost uměleckému nepořádku, ale pokud srst vašeho psa potřebuje zvláštní péči, budou se vám hodit speciální furminátory, které jsou také k dostání u Max & Mrau. Hygiena a péče o psy často vyžadují pokročilé technologie...

Péče o drápky a péče o ně

Co ještě patří do kategorie "hygiena a péče o psy"? Abyste mohli svého domácího mazlíčka upravit bez pomoci psího kadeřníka, je vhodné použít k tomu určené nůžky. Při stříhání se vám budou hodit také speciálně navržené furminátory. Správná hygiena a péče o psa navíc vyžaduje, abyste se starali o jeho drápy. Pro tento účel však doporučujeme vzdát se nůžek a použít naše praktické nůžky. Produkty, které usnadňují péči o psy a jejich hygienu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel