Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro ptáky

Značka
Varianta pochoutky
Hmotnost balení pamlsků pro ptáky
Ptačí druhy
Cena
-

Společnost Mrau dobře ví, že všechny potraviny pro ptáky by měly být správně vybrány, aby poskytovaly co nejvíce živin. Navíc tyto pochoutky podněcují ptáky ke hře a hledání potravy a zajišťují, že se náš okřídlený přítel nenudí. Společnosti Max a Mrau připravily řadu cenných doplňků stravy, které udržují domácí i volně žijící ptáky plné energie.

Jakou pochoutku pro ptáky zvolit?

Různé druhy ptáků mají různé nutriční potřeby. V obchodě Max & Mrau najdete mnoho vysoce kvalitních a energeticky hodnotných výrobků. Je velmi důležité vybírat krmivo tak, aby dokonale doplňovalo denní stravu ptáka. Jedním z nejlepších pamlsků jsou vápníkové doplňky ve formě vápníkových kostek. Ovlivňují růst a zlepšují fungování našich okřídlených přátel. Mrau analyzoval běžné nemoci, kterými ptáci trpí, a dospěl k závěru, že používání vápenatých kostek zabraňuje křivici a zakrslosti. Tento druh doplňku potřebují také k vytvoření vaječné skořápky a má pozitivní vliv na jejich peří v období pelichání. Nejoblíbenější potravinou pro ptáky je slunečnice. Sloučeniny v něm obsažené mají protizánětlivé a protisrážlivé účinky. Slunečnice je bohatá na nenasycené mastné kyseliny, jako je kyselina olejová a linolová. Ty jsou nezbytné v období růstu, rozmnožování a pelichání. Tento druh ptačí pochoutky je nejen bohatý na mnoho živin, ale je také zábavné loupat semena.

V závislosti na druhu ptáka můžete pro svého přítele vybrat ideální baňku. Mrau se domnívá, že svačiny by měly nejen dokonale zapadat do jídelníčku, ale měly by také velmi dobře chutnat. Sdílíme tento názor a nabízíme vám chutné baňky pro kanáry, papoušky a zebřičky. Pro nejmenší kanáry mají baňky podpůrný a uklidňující účinek a jsou k dispozici ve třech variantách: amarantové, houbové a mušlovo-vápencové. Pro papoušky byly vybrány ty nejlepší složky, které zlepšují proces pelichání. Pro zebřičky a exotické ptáky jsou baňky antibakteriální a antimykotické.

Správný výběr pamlsků pro ptáky

Krmení okřídlených přátel vyžaduje znalost jejich potřeb a stravy. Nekrmte je výrobky, které obsahují koření a konzervační látky, protože jsou pro ně velmi škodlivé. Časté krmení oblíbeným chlebem navíc může vést k acidóze - onemocnění trávicího systému ptáků. Mrau říká, že jednou z nejdůležitějších vlastností lahůdek je také jejich čerstvost. V obchodě Max & Mrau najdete vysoce kvalitní pochoutky s čerstvými ovocnými směsmi, bohatými limetkami a obilovinami. Závěsné baňky jsou dobrou alternativou k oblíbenému sádlu, které může při žluknutí ptákům škodit. Všechny ptačí pochoutky jsou vhodné pro tyto domácí i divoké opeřené přátele.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel