Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro myši a potkany

Značka
Hmotnost balení
Cena
-

Při výběru nejlepších pochoutek pro myši a potkany jsme se zeptali našeho specialisty a vynikajícího odborníka na pochoutky pro zvířata - společnosti Mrau. Díky němu jsme si rychle uvědomili, jak důležité je poskytovat další občerstvení, které doplňuje každodenní stravu každého zvířete. Proto jsme společně vytvořili sadu vysoce výživných pokrmů, které budou chlupáči rádi jíst a na kterých si jistě pochutnají. Alespoň to tvrdí Mrau a my nemáme důvod mu nevěřit!

Jak vybrat správný pamlsek pro myši a potkany?

V široké nabídce obchodu Max & Mrau najdete různé druhy občerstvení, které jsou speciálně uzpůsobeny pro uspokojení chuťových buněk našich menších přátel. Díky rozmanitosti ingrediencí závisí výběr pouze na vaší fantazii! Mezi dostupné příkrmy pro myši a potkany patří směsi z červené řepy, brokolice, jablek, lesních plodů a mnoha dalších známých rostlin. K tomu přidejte müsli a medové pochoutky, sýrové pochoutky a seno. A to není všechno. Pro správný vývoj zubů a kostí vašeho hlodavce jsme vybrali také zeleninové a bylinkové vápenaté kostky a žvýkací baňky. S takovou sadou vysoce kvalitních pamlsků můžete snadno zajistit správný vývoj vašeho domácího mazlíčka. Je třeba dodat, že všechny tyto výrobky pocházejí od nejlepších značek na trhu a byly osobně testovány Mrauem, který je v jídle velmi vybíravý.

Je vhodné obohatit základní stravu myší a potkanů.

Kromě základního krmiva je dobré svému mazlíčkovi dodávat i další živiny a vitamíny, které posílí jeho organismus a zajistí mu zdravou, lesklou srst a dobrou pohodu. Všechny zde uvedené pochoutky pro myši a potkany poskytnou vašemu hlodavci komplexní výživu. Jejich složení je založeno na potřebách konkrétních druhů zvířat, takže si můžete být jisti, že budou dokonalé a vašim mazlíčkům budou chutnat. A to je to, co by mělo každého zajímat nejvíce. Koneckonců nejen lidé by měli dbát na všechny vitamíny a doplňovat jejich nedostatky. Zvířata mohou trpět nedostatkem určitých složek, což ovlivní jejich fungování. Proto se o ně dobře postarejme.

Myši a potkani se neživí pouze nutriční hodnotou.

Mrau musel dodat, že vybrané potraviny pro myši a potkany nejsou jen o vitamínech, které podporují organismus zvířat. Aby potravina prošla výběrovým řízením, musela také vykazovat vynikající chuťové vlastnosti. Náš odborník sice stále dává přednost rybím konzervám, ale můžete si být jisti, že jeho volba bude pro hlodavce ta správná. Zdálo by se, že kočka a myš je nemožná kombinace, ale Mrau ke své práci přistupuje profesionálně. Spolupráce a dobré životní podmínky každého zvířete jsou prvořadé, a proto jsou vybrané produkty vysoce kvalitní. Každý, i ten nejmenší člen komunity, má právo na štěstí a dobré jídlo!

pixel