Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro morčata

Značka
Hmotnost balení
Cena
-

Kromě přírodních pamlsků, jako jsou jablka, hrušky, meloun, jahody a hroznové víno, které mohou sloužit jako dezert po jídle, se vyplatí zvážit také nákup specializovaných produktů, které doplňují stravu a udržují zdraví vašeho zvířete. Mrau a Max jako profesionální a zvídaví odborníci strávili mnoho týdnů pozorováním morčete a jeho stravovacích návyků. Pečlivě si zapamatovali morčecí oblíbené produkty, aby nám pomohli vybrat jen ty nejkvalitnější pamlsky, které si morče oblíbí. Zvířata se od těchto pamlsků určitě nebudou moci odtrhnout, proto dbejte na to, aby je jedla v omezeném množství.

Jaké pamlsky pro morčata?

Nabízíme širokou škálu chutných drobností určených pro morčata. Tyto výrobky jsou velmi univerzální. Mají také různé formy podávání, díky nimž můžeme snadno zpestřit každodenní stravu našeho domácího mazlíčka a poskytnout mu další lákadlo nejen v podobě lahodné chuti, ale také struktury konzumovaných pochutin. Max a Mrau vybrali tak velký výběr produktů, protože se nedokázali rozhodnout a shodnout na tom, co by bylo nejlepší a splňovalo požadavky jednotlivých selat. Náš sortiment zahrnuje vitaminové směsi pro morčata, které jsou vynikající pro doplnění potřeb vitamínů a minerálů, protože se skládají z mnoha různých složek speciálně vybraných pro potřeby morčat. Za zmínku stojí také křupavé koláčky, které vašemu mazlíčkovi poskytnou při jídle velký požitek, a to až po vrbovou tyčinku. Směsi s vlákninou jsou skvělou volbou, když naše morče potřebuje více vlákniny ve stravě. Ořechové snacky a křupavé sušenky bohaté na vitamíny navíc pomáhají opotřebovávat zuby, což je pro morčata obzvláště důležité, protože se jedná o zvířata s hypselodontickým chrupem, což znamená, že jim roste po celý život. Všechny pochutiny obsahují také vitamin C, jehož doplňování je u morčat velmi důležité, protože jeho nedostatek může u zvířat vést až ke kurdějím. Mrau a Max jsou s nabídkou, kterou společně vytvořili, velmi spokojeni, a proto jsme i my spokojeni s širokou nabídkou. Kromě toho jsme se postarali o to, aby byly produkty k dispozici za nejlepší ceny, aby si je mohli majitelé všech morčat hýčkat. Nabízené pochoutky pro morčata jsou nejvyšší kvality a byly speciálně sestaveny pro morčata, což zaručuje jejich naprostou bezpečnost. Měly by se však podávat pouze v omezeném množství, např. při hře nebo jako dezert po jídle, a ne jako součást základní stravy nebo hlavní složka stravy. Aby bylo možné poskytnout zvířeti co nejoptimálnější stravu, mělo by základem krmiva být kvalitní seno a pelety a produkty této kategorie jsou pouze doplňkem.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel