Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro křečky

Značka
Hmotnost balení
Cena
-

Každý majitel křečka by měl znát jeho přirozené potřeby. Základem stravy malých zvířat by měla být směs přírodních složek, sušeného ovoce a zeleniny a příležitostně produktů obsahujících bílkoviny. Max a Mrau potvrzují, že jejich malý kamarád se také rád nechává hýčkat, takže byste mu měli čas od času dát křeččí pamlsky. Obchody nabízejí spoustu různých druhů těchto speciálních potravin a můžete si je také sami vyrobit!

Jaké pamlsky pro vašeho křečka?

Většina lidí pravděpodobně ví, jaké pamlsky se nabízejí kočkám nebo psům. Mnohem pravděpodobnější je však otázka: Jaké pamlsky pro křečky jsou vhodné? Především je důležité si uvědomit, že náš malý kamarád nesnáší jednotvárnost a že jeho jídla by měla být co nejpestřejší. Mezi mnoha hotovými pamlsky pro křečky si každý jistě najde ten, který jeho mazlíčka zcela uspokojí. Chlupatí přátelé milují sušené ovoce a zeleninu, takže balíček sušené červené řepy, jablek nebo mrkve je ideální. Ujistěte se, že podávané produkty jsou přírodní a neobsahují látky škodlivé pro křečky. Šmakouni, kteří se zavěšují na mříže klece, kromě toho, že prospívají žaludku čtyřnohého mazlíčka, mu také poskytnou dobrou zábavu. Výrobci nabízejí tyto baňky v mimořádně široké škále příchutí a použitých produktů. Dobrým řešením se zdá být také nákup speciálních kapek. Jsou velmi praktické, protože si s sebou vždy můžete vzít tašku. Jsou sice poměrně kalorické, ale dají se snadno dávkovat - s opatrností rozhodně nezpůsobí obezitu vašeho domácího mazlíčka. Vzhledem k velikosti a aktivitě křečků není jejich kalorická potřeba příliš vysoká. Proto jim větší balení pamlsků obvykle vydrží několik dní a pamlsky nebo vápenné kuličky, které jim nabízíme, se jim zdají být relativně malé.

Domácí pochoutky pro křečky

Křečci nejsou nijak zvlášť vybíravá zvířata a potěší je téměř všechny pamlsky a pochoutky. Zajímavé je, že domácí pochoutka pro křečky, kterou si můžete sami vyrobit, je také dobrou volbou! Jedním z receptů, který lze snadno vyrobit doma, jsou šmakouni nebo cereální tyčinky. Opařená větvička nebo velké párátko by měly být obaleny v medu. Pak tyčinku posypte zrníčky a dalšími oblíbenými, nadrobno nakrájenými pamlsky vašeho mazlíčka. Po jemném přitlačení ji můžete umístit do klece křečka. Dalším způsobem, jak si vyrobit vlastní domácí pochoutky pro křečky, je jednoduše usušit a poté nasekat oblíbené ovoce, zeleninu nebo bylinky vašeho domácího mazlíčka.

Pamlsky pro křečky a nadváha

Nadváha je u domácích křečků poměrně častým problémem. Důvodem je především špatná informovanost majitelů o správné výživě a nedostatek pohybu. Pamlsky by se neměly nabízet příliš často, protože někdy obsahují velké množství tuku nebo jednoduchých cukrů. Při každodenní vyvážené stravě by neměly být problémem dvě až tři porce pamlsků týdně.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel