Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro králíky

Značka
Hmotnost balení
Cena
-

Společnost Mrau po pečlivém průzkumu a ještě pečlivější analýze shromáždila všechny potřebné informace a sestavila seznam nejlepších pochoutek pro králíky, čímž vytvořila naši rozsáhlou nabídku. Každý majitel zde najde velký výběr pamlsků pro své mazlíčky v různých formách, jako jsou baňky a limetky, kapky a vločky a spousta různých zrníček a směsí. Jsou vynikajícím doplňkem králičího jídelníčku a vyžadují ty živiny, které nejsou obsaženy ve standardních granulích a senu. Každé zvíře má díky nim dostatek energie na celodenní hraní. Jen nezapomeňte, že pochoutky pro králíky by se měly podávat pouze v omezeném množství.

Jaké pamlsky vybrat pro svého králíka?

Králíci jsou aktivní zvířata, ale mají velmi citlivý trávicí systém, proto se vyplatí investovat do nejkvalitnějších příkrmů, které jsou určeny právě pro ně. Králíci by měli dostávat hlavní jídlo ráno a večer, ale mezi jídly, například při hře, mohou dostat své oblíbené pamlsky. Základem králičí stravy je seno a granule bohaté na vlákninu, ale to nestačí k tomu, aby králík získal dostatek energie na celý den. Proto pochoutky pro králíky obsahují zeleninu, ovoce a obiloviny nejvyšší kvality. Obsahují také velké množství přírodních cukrů, které tato zvířata milují. Králičí pamlsky jsou také bohaté na vitamíny a minerální látky, které jiné potraviny nedodávají v dostatečném množství. Doplněním stravy tímto způsobem se králík může těšit dobrému zdraví a zůstat aktivní po mnoho let. Všechny tyto složky jsou zcela přírodní a bezpečné pro zvíře, a především jsou vyrobeny přímo pro něj, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Ve správném poměru a ve správné rozmanitosti králíčí pamlsky obohatí jídelníček vašeho domácího mazlíčka, který je spokojený, protože miluje sladké pochoutky.

Široká nabídka pochoutek pro králíky

V nabídce společnosti Mrau najdete pochoutky pro králíky ze zeleniny, ovoce, obilovin, travin a dalších rostlin. Vitamínové kapky, sušenky, které králíci rádi chroupou, limetkové kostky, směsi a baňky různých příchutí uspokojí i ty nejnáročnější králičí chutě. Mrau v této kategorii přidal vše, co by mohlo zajímat králičího mazlíčka, takže obrovský výběr pochoutek pro králíky za velmi nízké ceny, což majiteli usnadňuje rozhodování. To vše znamená, že králík nebude schopen odolat pamlskům. Nikdy se s nimi nenudí, protože každý den dostává jiné chutné přídavky a vždy má možnost vyzkoušet něco nového. Mezi jeho nejoblíbenější patří sušenky s bobulemi, ale rád okusuje i placatku a mlsá pár kapek, a nesmíme zapomenout ani na pampeliškové limetkové kostky, kterých se nemůže dočkat, až je vyzkouší. Mrau je se svým výběrem v této kategorii obzvlášť spokojený, zvlášť když vidí, jak králík s chutí pojídá jeho svačinu. A ani tentokrát ho jeho kočičí intuice nezklamala při výběru těch nejlepších produktů pro jeho ušaté přátele.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel