Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro domácí hlodavce

Značka
Hmotnost balení
Cena
-

Max miluje své ošetření, takže nám rád pomohl vybrat ty nejlepší výrobky pro domácí hlodavce. Nechtěl dělat žádné ústupky, pokud jde o výběr forem a příchutí, takže naše nabídka v této kategorii je mimořádně rozsáhlá.
Mrau také přidal své tři centy a ujistil se, že všechny nabízené produkty mají také pozitivní vliv na zdraví našich domácích hlodavců. Díky jeho komentářům jsou v této kategorii zařazeny různé vitamínové pamlsky pro hlodavce. Charakteristickým znakem mnoha druhů hlodavců jsou jejich neustále rostoucí řezáky, které vyžadují pravidelné obrušování. Abychom jim tuto možnost poskytli co nejbezpečnějším způsobem, můžeme zvířatům poskytnout například křupavé pamlsky pro hlodavce, jejichž široký výběr najdete v naší nabídce. Tyto produkty jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, což zaručuje, že jsou pro naše mazlíčky bezpečné, ale především jsou chutnou svačinkou, na kterou čekají.

Jaké pochutiny vybrat pro domácí hlodavce?

Naše pochoutky pro hlodavce jsou nejen zdravé, chutné a v nejvyšší možné kvalitě, ale především vhodné, a tedy bezpečné pro různé druhy domácích hlodavců. Dbáme také na to, aby naše pochoutky pro domácí zvířata obsahovaly produkty v různých formách. Zvířata tak mohou každý den poznávat různé textury a chutě, takže čas na svačinu je pro ně vždy vzrušující denní dobou.
Sortiment v našem obchodě sahá od přírodních sušených rostlin a zeleniny, které lze použít jako přílohu k jídlu, až po ovocné směsi, které jsou skvělým dezertem, zejména pokud není k dispozici čerstvé ovoce. Další možností jsou kapky a sušenky, které hlodavci milují, nebo pečené baňky, které jsou pro mnoho zvířat nezbytnou svačinkou a poskytují jim spoustu zábavy. Vlákninové směsi jsou také velmi zdravým doplňkem stravy, protože napomáhají správnému trávení a jsou pro králíky a morčata nezbytné. Veverky si pochutnají na svačinách s ořechy, které mají obzvlášť rády. Doplňkové krmivo pro domácí hlodavce různých druhů může být také pochoutkou mezi jídly. Je také dobré pamatovat na kostky vápna a sena, které jsou oblíbenou svačinkou mnoha zvířat a patří k základním potravinám jejich jídelníčku. Mrau a Max nám připomínají, že všechny pamlsky by se měly podávat v omezeném množství, i když je zvířata milují. Jedná se o produkty bohaté na vitamíny a další živiny, které by neměly tvořit základ stravy, ale pouze její doplněk.
Nabízíme nejzdravější pamlsky pro hlodavce za nejlepší ceny a dáváme tak každému majiteli možnost hýčkat svého mazlíčka a poskytnout mu nezbytnou extra dávku vitamínů a potřebných stopových prvků.

pixel