Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

pamlsky pro činčily

Hmotnost balení
Cena
-

Max miluje své pochoutky a za nic na světě by se nevzdal svých oblíbených chipsů. Ale pochoutky pro činčily ho dokonce zaujaly. A i když přiznává, že dává přednost masovým chutím, není pochyb o tom, že kolem takových lahůdek nelze projít lhostejně. Zejména pro činčily, které milují aromatické bylinky, chutné ovoce a zeleninu a také seno. Vždyť každý si tu najde něco pro sebe. A je třeba říci, že pokud jde o rostlinné složky, tito malí hlodavci jsou do nich blázni. Není to náhoda, protože jsou důležitou součástí jejich stravy a mohou přispět k velmi pozitivním a viditelným účinkům.

Proč kupovat pamlsky?

Doplnění denní stravy rostlinnými pamlsky pro činčily má pozitivní vliv na jejich zdraví a celkový vývoj. Obsahují další složky, které zajišťují správnou a vyváženou stravu. Díky dodávání základních vitamínů, stejně jako u lidí, mají naši malí svěřenci méně každodenních problémů a mají neutuchající energii. Jako odborník na pamlsky Max říká, že den nemůže být úspěšný bez dobré svačiny. Řiďte se jeho radou a překvapte svého domácího mazlíčka.

Jaké pamlsky pro činčily vybrat?

Široká nabídka předkrmů pro činčily zahrnuje zeleninové a ovocné směsi i speciální pochoutky se spoustou vitamínů a živin. Do této kategorie patří také bylinné směsi, které jsou u činčil obzvláště oblíbené a pozitivně přispívají k jejich vývoji. Mezi mnoha špičkovými produkty je také seno, které je výbornou svačinkou, a také baňky a pamlsky, které kromě výživné hodnoty poskytují zábavu a procvičují zuby kousáním tvrdých povrchů. Včetně všech těchto medových a müsli směsí musíme přiznat, že výběr je omezen pouze fantazií a představivostí pečovatele. Je dobré svačinky střídat a zjistit, co má váš chlupatý přítel rád, abyste mu mohli poskytnout přesně to, co potřebuje. Nákup správných pěkných pamlsků pro činčily umožní ještě více se postarat o pohodu svěřence.

Základní živiny pro hlodavce

Při sestavování jídelníčku byste měli využít Maxových bohatých zkušeností a vzít si jeho rady k srdci. Koneckonců není náhoda, že jsme si ho vybrali jako odborníka v této oblasti. Ví, že když svému mazlíčkovi dáte kromě základního krmiva i další pamlsky, zlepšíte mu náladu a dodáte mu energii na hraní. Poskytování vitamínů a živin, které jsou obsaženy v nabízených potravinách pro činčily, má také pozitivní vliv na zdraví, takže není od věci o takovém rozhodnutí přemýšlet. Při péči o pohodu vašeho domácího mazlíčka byste měli dbát i na jeho další nutriční potřeby. Díky tomu bude šťastné a plné energie, což je v konečném důsledku to, čeho chce každý, kdo chová jakékoli domácí zvíře, dosáhnout.

pixel