Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

krmivo pro různá kočičí plemena

Značka
Životní fáze
Plemeno
Velikost balení
Příchuť
Speciální krmiva
Cena
-

Kočky plemene Pedigree často potřebují speciálně vybrané krmivo, aby se těšily zdraví a energii. Mrau ví, jak důležité je kvalitní krmivo, a proto se rozhodl podělit se o produkty speciálně vyrobené pro své plemenné přátele. Kompletní receptura pro britské krátkosrsté kočky, nebo posilující a energické krmivo pro peršanky? Pro každé plemeno se něco najde. Zlepšené trávení a lesklá srst jsou jen některé z výhod našeho pečlivě vybraného krmiva pro kočky s rodokmenem. Pro ty, kteří by chtěli tyto lahodné výrobky vyzkoušet, jsou k dispozici menší váhy.

Krmivo pro různá kočičí plemena - výhody

Mrau si váží jedinečnosti každého plemene a dobře ví, že každá kočka si zaslouží jídlo připravené s péčí a pozorností. Ani my o tom nepochybujeme. V závislosti na plemeni je krmivo pro kočky s rodokmenem sestaveno tak, aby chránilo klouby, podporovalo optimální svalovou hmotu nebo stimulovalo průchodnost střev. Složení potravin bylo zvoleno tak, aby výrobky posilovaly nepropustnost kožní bariéry a zlepšovaly kvalitu vlasů. Speciálně vyvinutý tvar a velikost kroket navíc zabraňují tvorbě zubního kamene a usnadňují žvýkání.

Ryby a maso v krmivu pro různá kočičí plemena

Sušené ryby a drůbeží bílkoviny jsou Mrauiny oblíbené pochoutky a ráda je doporučuje svým kočičím přátelům. Kvalitní masové a rybí složky jsou základem zdravé stravy každé kočky. To vědí i výrobci čistokrevných krmiv pro kočky, a proto pečlivě vybírají každý výrobek, než se dostane do kočičí misky. Množství masa bylo přizpůsobeno nutričním požadavkům jednotlivých plemen, takže krmivo má pozitivní vliv na vývoj a hmotnost kočičího přítele.

Zelenina v krmivu pro kočky

Mrau, stejně jako ostatní kočky, nemá rád nudu, a proto si rád v krmivu najde zeleninu, která mu zpestří jídelníček. Pečlivě vybrané množství zeleniny, které obohacuje čistokrevné krmivo pro kočky, je nízkokalorickým doplňkem, který se skvěle hodí k masu a rybám. Zeleninové přísady budou pro každé kotě chutnou zajímavostí. U společnosti Max & Mrau jsou na prvním místě vysoce kvalitní výrobky a lahodné kompozice pro smysly.

Vitamíny v krmivu pro kočky

Zdraví a wellness jsou vlastnosti, o které by podle Mrau měla každá kočka pečovat již od útlého věku. Vitamin A příznivě ovlivňuje růst, vývoj kostí a zrak, zatímco vitamin E zabraňuje kardiovaskulárním onemocněním. Mrau věří, že každá dospělá kočka by měla pečlivě dbát o své zdraví a stejně jako on si vybírat krmivo té nejvyšší kvality.

Krmivo pro čistokrevné kočky - balení

Aby se zachovala jejich čerstvost a nutriční bohatost, musí být prvotřídní suroviny pečlivě zabaleny. Z tohoto důvodu se krmivo pro kočky dodává v uzavřených sáčcích s praktickým uzávěrem, aby si zachovalo svou chuť i dlouho po otevření. Mrau to rozhodně oceňuje, protože ví, že jeho jídlo bude vždy voňavé a chutné.

pixel