Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

krmivo pro kočky bez obilovin

Značka
Životní fáze
Plemeno
Velikost balení
Příchuť
Speciální krmiva
Druh krmiva
Cena
-

Krmivo pro kočky bez obilovin je dokonale vyvážené složení určené pro naše malé i dospělé domácí mazlíčky! Každý majitel kočky chce, aby jeho zvíře dostávalo krmivo nejvyšší kvality, tj. krmivo, které splňuje jeho požadavky na makroživiny, vitamíny a minerály. To je důležité zejména v období růstu a vývoje naší kočky, ale nejen to! Správně přizpůsobená strava vede k dobré kondici zvířete, ovlivňuje jeho aktivitu, díky které není náš mazlíček letargický a vykazuje spoustu energie. Mrau zdůrazňuje, že kromě přirozených sportovních schopností je to také jeho strava, která ho udržuje v dobré kondici, a samozřejmě jeho atraktivní postava. Bezobilné krmivo pro kočky je vhodné pro každou fázi života vašeho domácího mazlíčka a je ideální pro velmi aktivní zvířata.

Krmivo bez obilovin jako vyvážená strava pro kočky

Ve volné přírodě tvoří základ kočičí stravy živočišné bílkoviny a tuky. Biochemické mechanismy umožňují těmto domácím zvířatům využívat jako zdroj své aktivity stravu s nízkým obsahem rostlinných produktů. V současné době mohou mít některé kočky problémy při podávání stravy obsahující obiloviny. Ve volné přírodě se kočky živí hlodavci, ptáky nebo žábami. A i když Mrau zdůrazňuje, že by se tímto primitivním způsobem stravovat nemohl, ve skutečnosti tato strava vždy poskytovala purrfektním zástupcům nejdůležitější nutriční hodnoty. Proto bezobilné krmivo pro kočky může poskytnout všechny vlastnosti potřebné pro její správné fungování, vývoj a správnou fyzickou aktivitu. Aby tomu tak bylo, musí být toto krmivo velmi kvalitní a jeho složení by mělo obsahovat vhodně vybrané produkty - proto jsme ve společnosti Max & Mrau dbali na to, aby produkty, které nabízíme a které testuje společnost Mrau, byly testovány a pocházely od renomovaných značek. To znamená, že naše krmivo pro kočky bez obilovin obsahuje jedinečné ingredience, jako je losos a zvěřina, s přidaným ovocem a zeleninou, a také důležité minerální látky, které jsou pro kočky doporučené.

Krmivo bez obilovin pro kočky ve všech životních fázích.

Dospívání vaší kočky je velmi důležité období! Je samozřejmé, že klíčovou roli zde hraje strava dobře přizpůsobená jeho specifickým potřebám. Výživu našich domácích mazlíčků lze přizpůsobit mnoha faktorům, jedním z nich je bezpochyby věk. Malá koťata jsou velmi aktivní a v jejich těle probíhá řada procesů. Ty jsou důležité zejména pro správné fungování a vývoj. Důležité je, že bezobilné krmivo pro kočky můžete podávat vaší kočce v kterékoli fázi jejího života! Je mimořádně cenným zdrojem antioxidantů a podporuje také imunitní systém, který by měl být chráněn zejména v počátečních fázích života kočky. Díky zdraví prospěšným účinkům a výběru vybraných složek lze krmivo bez obilovin použít jako první jídlo po odstavení. Dieta založená na krmivu bez obilovin je vhodná i pro rostoucí a dospělé kočky, a to díky pečlivě vybraným složkám, které jsou přizpůsobeny specifickým potřebám těchto zvířat.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel