Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

krmivo a doplňky pro odstranění vlněných kuličky z trávicího systému

Značka
Životní fáze
Velikost balení
Příchuť
Cena
-

Kočky jsou zvířata, která jsou jako jedny z mála čtyřnožců proslulá svou vysokou čistotností a nadměrnou péčí o čistotu. Mrau je dokonalým důkazem tohoto tvrzení, protože věnuje zvláštní pozornost vzhledu a hygieně své srsti. Proto si pravidelně olizuje srst a čistí ji od nečistot. Olízaná srst bohužel končí v trávicím traktu domácích zvířat, což může být příčinou snížení chuti k jídlu nebo počátku mnoha onemocnění. Proto je velmi důležité nezapomínat kočku pravidelně odčesávat a pomáhat jejímu tělu zbavit se nadměrného množství chlupů. Společnost Mrau důkladně otestovala a vytvořila širokou škálu produktů, které podporují tělo vašeho domácího mazlíčka během diaperie.

Odstavování koček a kočičí strava

Je známo, že zdraví velmi závisí na tom, co jíme. Výběr správných potravin proto může snížit riziko různých onemocnění a sloužit k jejich prevenci. Speciálně pro kočky s problémy se srstí v trávicím traktu společnost Mrau testovala a vybrala kočičí plačtivé krmivo. Podávání správné stravy je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak zabránit tvorbě kamenů a ucpávání střev. Kromě léčivých účinků zohlednila společnost Mrau také chuť potravin. Škála dostupných příchutí zajistí, že krmivo nejen podpoří zdraví vaší kočky, ale také uspokojí její vybíravé chuťové buňky a umožní vám rozmazlovat vašeho mazlíčka. Krmivo je k dispozici v praktických baleních různých velikostí, takže můžete upravit množství krmiva podle velikosti a potřeb vašeho domácího mazlíčka.

Spolehlivé pamlsky pro proces odstavování

Jedním z hlavních doplňků kočičího jídelníčku jsou pamlsky, které kočka miluje. Rozkošné vrnění, které se ozývá, když kočky jedí pochoutky, nás těší, když jimi můžeme krmit své svěřence. Snacky vybrané společností Mrau kromě toho, že koťatům chutnají, podporují také trávicí systém zvířat. Díky speciálně vyvinutému složení usnadňují a urychlují proces žvýkání. Pamlsky podporují odstraňování a omezují tvorbu chlupových kuliček v trávicím systému vaší kočky, protože obsahují složky, které pomáhají posouvat žmolky po střevech, čímž snižují nepříjemné pocity vaší kočky. Doplňky jsou ideální svačinkou mezi jídly a naši čtyřnozí přátelé je s velkou chutí konzumují. Společnost Mrau dbá na nejvyšší kvalitu pamlsků tím, že vybírá pochoutky pouze od renomovaných výrobců.

Zdravá tráva na podporu odstavení kočky od matky

Mourci milují pochoutku, kterou je pro ně kočičí tráva. Proto společnost Mrau vybrala trávy, které zlepšují trávení a pomáhají zbavit žaludek chlupových kuliček. Pouze návrhy od spolehlivých výrobců jsou ideálním doplňkem stravy pro odvykání koček. Jejich bohaté složení poskytuje našemu mazlíčkovi velké množství cenné vlákniny, která zajišťuje bezproblémový proces trávení.

pixel