Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

granulované krmivo pro ryby

Všechny akvarijní ryby potřebují vyváženou a vhodnou stravu. Nejúčinnější a nejkompletnější potravou je pro ně krmivo ve formě granulí. Maxovi tento typ připomíná bonbóny, ale jedná se o jemnozrnné prvky, které posílí organismus každého domácího vodního obratlovce. Granule lze použít jako krmivo pro všechny akvarijní ryby. Díky svým jedinečným vlastnostem klesají jeho částice ke dnu velmi pomalu a neztrácejí svou výživnou hodnotu. Díky tomu je vhodná jako potrava pro vodní obratlovce plovoucí u hladiny, uprostřed a u dna.

Rozmanitost krmiv pro ryby

V závislosti na druhu a životních podmínkách našich vodních obratlovců vybrali Max a Mrau ty nejlepší produkty pro ryby. Rostlinné krmivo ve formě potápivých oplatek s vysokou hydrostabilitou, dokonale vhodné pro krmení korýšů a všech ryb živících se u dna. Je obohacen o spirulinu, zelenomodrou řasu. Produkty rostlinného původu jsou jednou z nejzdravějších a nejkomplexnějších složek granulovaného krmiva pro ryby. Potrava pro vodní obratlovce je často obohacena o cenné složky. Patří mezi ně vitamin C a beta-glukan. Tyto prvky mají pozitivní vliv na imunitní systém, chrání před různými nemocemi a urychlují hojení ran a odřenin. Některé granule jsou založeny na řase spirulina s přídavkem vlákniny. Díky tomuto složení zlepšují fungování trávicího systému ptáků. Nejlepší produkty jsou obohaceny o přísady ve formě aminokyselin, které ovlivňují zdravý růst ryb a jejich vitalitu. Krmiva s astaxanthinem a přírodními pigmenty zlepšují vybarvení a jas akvarijních ryb. Granule, jako je Acti Pond Color, dodávají jas vybarvení kaprům, zlatým rybkám, ofrům, kaprům, koi a dalším rybám v rybnících.

Pohodlí při používání granulovaného krmiva pro ryby

Při analýze věnovali Max a Mrau zvláštní pozornost složkám krmiva, které umožňují snížit množství nečistot vylučovaných rybami. Nejlepší granule nemění ve vodě svou strukturu a nerozpadají se na menší kousky. Díky tomu zůstává voda dlouho čistá a neznečištěná. Správný výběrpotravin pro ryby je zásadní. Má vliv na správný vývoj akvarijních ryb a také zlepšuje fungování imunitního a trávicího systému. Některé z nich dodávají našim vodním obratlovcům jiskru, jiné podporují zdravý růst. Max a Mrau dobře vědí, že akvárium doma je úžasná a nenahraditelná zábava. Proto je velmi důležité udržovat ji v čistotě a používat nejkvalitnější granulované krmivo pro ryby. Tím se prodlouží životnost našich vodních svěřenců a jejich majitelé si budou moci déle užívat pozorování živého podmořského světa. Max a Mrau říkají, že je to skvělý prostředek proti stresu a že by se na akvárium mohli dívat celé hodiny.

pixel