Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

další

Značka
Velikost balení

Max je odborníkem na módu a moderní gadgety. Ví, že všichni jeho kamarádi na dvorku by si také rádi koupili výrobky, které jim pomohou odlišit se od ostatních čtyřnožců. Proto vytvořil kategorii, která zahrnuje módní a designové doplňky a další pomůcky, které kromě toho, že ohromí ostatní, budou hrát důležitou roli i v každodenním životě psů a jejich majitelů.

Elektrické pomůcky, které zlepšují viditelnost

Dlouhé procházky venku jsou nedílnou součástí každého dne jak pro majitele, tak pro jejich domácího mazlíčka. Při takových procházkách je důležité zajistit maximální bezpečnost jak pro nás, tak pro našeho psa. Zejména večer, kdy slunce pomalu zapadá, stmívá se a viditelnost na ulici je obtížná. Na pomoc vám přicházejí elektrické pomůcky, které zlepšují viditelnost. Speciální řemínek tvořený elektrickým optickým páskem zajistí bezpečnost při nočních eskapádách. Po připevnění na vodítko lze aktivovat světelné signály různých frekvencí. Pes bude pro ostatní účastníky silničního provozu určitě mnohem viditelnější a my ho uchráníme před nehodami.

Pomůcky pro aktivní psy a jejich majitele

Max rád tráví aktivní čas se svým majitelem. Nejčastěji s ním chodí běhat. Bohužel se občas stalo, že ho zaujalo něco vedle něj nebo mu vběhlo pod nohy. Po zakoupení vodítka s bederním pásem byly tyto problémy vyřešeny. Nijak neomezuje pohyb a má funkční přihrádky na psí pamlsky, láhev nebo jiné drobnosti. Pás je extrémně pružný a díky polstrování je i silné škubnutí psa téměř neznatelné.

Ostatní příslušenství pro psy

To, že se pes neobejde bez obojku nebo vodítka, je jasné každému majiteli domácího mazlíčka. Ne každý si však uvědomuje, že při pořizování výbavy pro domácího mazlíčka můžete najít mnoho zajímavých předmětů, které vám usnadní každodenní život. Psi často bojují s parazity nebo hmyzem. Nástroje nebo pinzety na vytahování klíšťat se proto mohou ukázat jako neocenitelné. Ne každý problém s domácím mazlíčkem se musí rovnat návštěvě veterináře. Čtyřčata po sobě zanechávají srst nejen v období línání. Abychom mohli plně pečovat o upravený vzhled svého okolí, měli bychom se vybavit válečky na vlasy nebo speciálními lopatkami či kartáči. Povinností majitele psa je také udržovat svého mazlíčka na veřejných prostranstvích v čistotě. Estetické sáčky na psí exkrementy a speciální nádoby vám usnadní pečlivou práci. Procházka čtyřnohého přítele s jeho pánem se neobejde bez výše zmíněných předmětů, ale je třeba mít na paměti, že přítomnost dalších doplňků a pomůcek ji může ještě více zpříjemnit. Mohou také ovlivnit naši bezpečnost a ochránit nás před nežádoucími nehodami. O mnoha z nich jsme pravděpodobně ještě neslyšeli a může se ukázat, že budou praktické a užitečné v každodenním životě.

pixel