Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

další

Značka
Velikost balení
Cena
-

Další příslušenství pro kočky

Mrau si je dobře vědom toho, že příchod nového člena domácnosti v podobě kočky znamená, že majitel musí být dobře připraven. Každý domácí mazlíček potřebuje určité základní vybavení, zatímco někteří kočičí společníci potřebují speciální řešení. Společnost Mrau se rozhodla podělit se o své zkušenosti a vybrat z široké nabídky produktů dostupných na trhu ty nejlepší. Pořízení některých z nich může kočkám i jejich majitelům výrazně usnadnit život. Mrau kočičí doplňky rozdělil do zvláštních kategorií - ty, které bylo obtížné zařadit do dané oblasti, se rozhodl shromáždit do jedné skupiny. Co si Mrau pro své kočičí přátele připravil?

Atraktanty pro kočky

První dny malého kotěte v novém domově pro něj mohou být velmi stresující. Mrau sám nebyl hned tak energický, rychle se pohybující a nesmírně společenský kocour. Správná aklimatizace v novém prostředí je klíčem ke šťastné budoucnosti všech čtyřnohých koček. Společnost Mrau se proto rozhodla pomoci majitelům jejich kočičích kamarádů a doporučit jim účinné produkty, které jim mají usnadnit zvykání si na nové prostředí a často nelehký úkol naučit se čistotě. Přírodní přitahovací produkty slouží nejen k seznámení s místem, ale také pomáhají naučit koťata usadit se v kotci nebo zabraňují ničení nábytku, protože ukazují koťatům další cíl: škrábadla. Společnost Mrau zvolila ppřípravky pro kočky ve vhodné formě spreje, které jsou zdravotně nezávadné pro domácí zvířata.

Čistý dům - další příslušenství pro majitele koček

Mrau si je vědom toho, že vlastnictví kočky někdy zahrnuje špínu v domě, se kterou se pak majitelé koček musí vypořádat. To platí zejména v případě, že je v bytě malá kočka, která ještě není naučená používat záchůdek. Proto se společnost Mrau rozhodla nabízet čisticí prostředky pro majitele koček, např. odstraňovače skvrn, které účinně odstraňují zvířecí skvrny. Z mnoha dostupných produktů si vybral ty, které rychle a účinně odstraňují nejen nečistoty, ale i nepříjemné pachy.

Ostatní příslušenství pro péči o kočky

S příchodem prvních slunečných dnů se Mrau rád vydává na krátký útěk a věnuje se zahradničení. Ačkoli mu to přináší nepopsatelnou radost, někdy to má nepříjemné následky. Klíšťata rozhodně nejsou přítelem tohoto roztomilého rošťáka, takže ví, jak je důležité se před nimi chránit. V případě, že majitel nezvaného hosta spatří, je dobré, aby měl klíště na odstraňování klíšťat. Jedná se o velmi rychlý, jednoduchý a bezpečný způsob, jak se zbavit nebezpečí u vašeho domácího mazlíčka. Mrau doporučuje zejména kleště se zabudovaným mechanismem ovládání kleští, který vám umožní odstranit škůdce bez námahy.

pixel