Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

další

Hračky pro kočky

Kočky si rády hrají, jsou zbožňovány a hýčkány. Proto je dobré je každý den alespoň trochu zaujmout hrou s našimi mazlíčky. Jaké hračky jsou k dispozici na trhu s pomůckami pro zvířata? K čemu se používají?.

Co dává hraní vaší kočce?

Kromě výživné a zdravé stravy a dobré péče si naše kočky potřebují hrát. Hra s umělou myší nebo honba za pírkem na rybářském prutu uspokojuje jejich loveckého ducha. Šplháním po vysokém škrabadle procvičují své motorické schopnosti, podporují růst svalů a zlepšují koordinaci. s is therefore important in terms of providing them with exercise, which they don't get much of if they are closed in indoor all day, and in terms of the natural instincts of domestic predators. Dalším aspektem hlazení kotěte je navázání kontaktu s ním a v jeho dalším vývoji posílení vazby mezi zvířetem a opatrovníkem. .

Stačí, když se budeme alespoň 15 minut denně věnovat své kočce a tento čas věnovat společné hře s využitím vlastnoručně vyrobených nebo hotových kočičích hraček. Pak si můžeme být jisti fyzickým i psychickým stavem kočky. To jistě pozitivně ovlivní náš vztah ke zvířeti a jeho chování doma.

Jak si hrát s kočkou?

Když už víme, že kočičí hry jsou tak důležité, jak si s naším mazlíčkem hrát? hračkou pro kočky může být cokoli: kousek větvičky, klubko příze, kousek papíru zmuchlaný do klubíčka atd. Pokud však chceme naší plyšové kočce nabídnout více, v internetovém obchodě Max&Mrau najdeme obrovský výběr hotových výrobků, jako jsou například kočičí pruty, hadrová, plastová nebo šroubovací kočičí vodítka, míčky, zábavné škrabadla různých tvarů a dokonce i interaktivní pomůcky. Ty zahrnují speciální podložky, překážkové dráhy, vzdělávací hračky a dokonce i "inteligentní" dávkovače krmiva pro kočky.

Můžete také zkombinovat vlastní kreativitu s nápady výrobců hraček pro naše dokonalé přátele. Můžete například svázat dohromady škrabadlo pro kočky a míček na provázku a k této konstrukci přidat vlastní instalaci vyrobenou například z krabic od bot apod. Zaručujeme, že se mazlíček při procházení těchto bludišť skvěle pobaví a majitel bude mít velkou radost. .

Míčky pro kočky

Jednou z oblíbených her našich domácích mazlíčků jsou kočičí míčky. Kočky za nimi rády běhají, škrábou je a tlačí do nich tlamou. Nechybí ani kočičí cirkusáci, kteří umí žonglovat s míčem vleže na zádech. Výběr míčků je obrovský a lze je zakoupit i v celých sadách. .

Příkladem takové hotové sady je sada čtyř barevných, poutavých míčků Zolux z měkkého, na dotek příjemného plyše. Tyto kulaté hračky pro kočky mohou být proto žvýkány, škrábány a honěny po celém domě. Jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, které neohrožují zdraví koček.

Kočičí hry vymyšlené majiteli se mohou ukázat jako ještě atraktivnější, pokud k výše uvedené sadě přidáme míčky na ježka od Trixie. Catit Fireball je interaktivní míček, který se po dotyku kočky rozsvítí. Záblesk červeného světla je pak odměnou za chycení kutálející se kuličky. Kuličku lze použít samostatně nebo v kombinaci s jakoukoli dráhou Catit Senses 2.0..

Škrabadla pro kočky

Škrabadlajsou ideální příležitostí k procvičení svalové hmoty kočky, zejména pokud jsou postavena jako kůl nebo strom, po kterém lze volně šplhat, sklouzávat, skákat apod. Kočičí škrabadlaslouží také k uspokojení potřeby škrábání a drápání.

Jedním z nich je multifunkční, ručně vyrobené, malé škrabadlo pro kočky vigo od společnosti myKotty. Kromě toho, že výrobek splňuje kočičí potřebu škrábání a automasáže celého těla, má moderní design.

Pokud naopak chcete svému mazlíčkovi dopřát více vzrušení, měli byste se rozhodnout pro vysoké škrabadlo pro kočkyod firmy Trixie. Tento stropní model (Linea 225-265 cm) je vybaven dvouúrovňovým domkem a několika plošinami. Je vyroben z příjemného plyše a sisalu, které na jedné straně poskytují kočičím tlapkám pohodlí měkkosti a zároveň slouží domácímu tygrovi ke škrábání. Škrabadlo dosahuje až ke stropua je úzké (základna sloupku má průměr 38 cm a samotný sloupek 9 cm), takže se vejde téměř do každé místnosti. .

Interaktivní hračky pro kočky

Výrobci zvířecích pomůcek dokonce vytvářejí interaktivní hračky pro kočky. Díky nim se už žádná kočka nebude nudit.

Ukázalo se, že nejen koťata mohou ležet na speciálním lůžku a hrát si s hračkami zavěšenými nad svým tělem. Trixie nabízí stejné řešení pro koťata v podobě podložky s oblouky, na které jsou na provázcích připevněny hračky (myši a míčky). Část podlahy zabírá škrabadlo. .

Interaktivní hračky pro kočkyjsou k dispozici také od značky Catit. "Spinning Bee" je různobarevná rotující včela s laserem. Kočka pronásleduje "létající" hmyz, ale také laserový paprsek. Kromě toho lze do hračky nasypat suché krmivo, které se postupně uvolňuje z bříška včely. Tento zábavný přístroj lze proto použít ke kreativnímu krmení vašeho domácího mazlíčka. .

Mourci milují také jednoduché hračky, jako je ideální kočičí myš na tření a házení (např. šedá myš Trixie, velikost 5 cm) a rybářský prut s barevným peřím (např. Trixie, délka 50 cm). .

Stojí za to zajistit, aby se naši mňoukající miláčci během dne nenudili, zejména když nejsme nablízku. Velký výběr hraček pro kočky je dobrým řešením, když jste dlouho pryč. Až se však vrátíme z práce, věnujme našim mazlíčkům trochu společného času. .

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel